با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رواندرمانی سایکوداینامیکی مدرن (مداخلات ارتباطی)

دانلود و خرید کتاب رواندرمانی سایکوداینامیکی مدرن (مداخلات ارتباطی)

درمان اختلالات مرزی، دوقطبی، اسکیزوفرنیک، سایکوتیک و کاراکترولوژی سازمان شخصیت همراه با مصاحبه ساختاریافته برای ارزیابی سازمان شخصیت (STIPO)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رواندرمانی سایکوداینامیکی مدرن (مداخلات ارتباطی)  نوشته  شاهرخ مکوند حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رواندرمانی سایکوداینامیکی مدرن (مداخلات ارتباطی)

کتاب رواندرمانی سایکوداینامیکی مدرن (مداخلات ارتباطی) اثر شاهرخ مکوند حسینی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته روان‌شناسی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب رواندرمانی سایکوداینامیکی مدرن (مداخلات ارتباطی) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران روان‌شناسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۷۰-۳
تعداد صفحات۲۵۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۷۰-۳