با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انرژی و اکسرژی شیمیایی

دانلود و خرید کتاب انرژی و اکسرژی شیمیایی

مقدمه‌ای بر ترمودینامیک شیمیایی (برای مهندسین)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انرژی و اکسرژی شیمیایی  نوشته  نوریو ساتو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب انرژی و اکسرژی شیمیایی

کتاب انرژی و اکسرژی شیمیایی نوشته نوریو ساتو یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برایدانشجویان رشته شیمی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

 خواندن کتاب انرژی و اکسرژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب تخصصی انرژی و اکسرژی شیمیایی یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران شیمی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۹۹-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۹۹-۰