کتاب دانش خانواده و جمعیت اثر جمعی از نویسندگان

دانلود و خرید کتاب دانش خانواده و جمعیت

۳٫۱ از ۱۸ نظر
۳٫۱ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دانش خانواده و جمعیت  نوشته  جمعی از نویسندگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دانش خانواده و جمعیت

کتاب دانش خانواده و جمعیت نوشته گروهی از نویسندگان است که انتشارات معارف آن را منتشر کرده است. این کتاب یکی از کتاب‌های درس‌های عمومی کلیه دانشگاه‌های کشور است.

درباره کتاب دانش خانواده و جمعیت

دانش خانواده و جمعیت که به عنوان دو واحد درسی مورد تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفت، در جهت استحکام و تعالی خانواده و مسئله جمعیت و مشکلات آن درشمار یکی از عناوین درسی کارشناسی معرفی گردید. در کنار این مسئله، دانشگاه معارف اسلامی براساس تجربه خود در ارائه درس »اخلاق خانواده» و اهداف مشترکی که در سرفصل‌های ارائه شده توسط وزارتین در درس »دانش خانواده و جمعیت» پیش بینی شده، اقدام به تألیف کتاب یادشده نموده است. این کتاب دربردارنده مجموعه‌ای از دانش‌های شناختی، مهارتی و رفتاری است که می‌تواند آگاهی بخش دانشجویان در عرصه‌های مختلف نهاد خانواده، قبل و بعد از تشکیل خانواده باشد. مهارت ها و آمادگی های قبل از ازدواج و نحوه مدیریت عاطفی، اخلاقی و رفتاری پس از ازدواج ازجمله مباحثی است که کتاب حاضر عهده دار آن است. در این کتاب ضمن توجه دادن به مهارت‌های ارتباطی که بین اعضای خانواده ضروری است، مسائلی چون آگاهی‌های حقوقی، دانش‌ها و مهارت‌ها در اقتصاد خانواده و نحوه حل مشکلات و آسیب‌های خانواده در عرصه‌های مختلف نیز مباحثی ارائه گردیده است. این کتاب که با تلاش جمع نویسندگان و با تمرکز بر اشکالات و دیدگاه‌های اساتید سراسر کشور مورد بازنگری و ویرایش مجدد قرار گرفت، به کوشش اساتید محترم آقایان دکتر امیرحسین بانکی پورفرد، دکتر محمود حکمت نیا، دکتر محمدجواد محمودی و خانم‌ها زهرا آیت‌اللهی، شیما سادات حسینی، دکتر مؤنس سیاح، دکتر بتول نامجو و نیز استفاده از ایده‌های آقایان دکتر محمود گلزاری، حسین بستان و محمدرضا سالاری‌فر تدوین شده است.

خواندن کتاب دانش خانواده و جمعیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
کاربر ۲۶۴۷۸۵۱
۱۳۹۹/۱۲/۱۳

سلام و عرض ادب خدمت شما. بنده 20 روز پیش حدود 7 تا کتاب از طاقچه خریداری کرده بودم تا درزمان اوقات فراغت آنهارا مطالعه کنم اما متوجه شدم که کتاب ها از قسمت کتابهای من دراین اپلیکیشن خذف شده.

- بیشتر
این قابل سرچ هست؟
۱۴۰۰/۰۴/۱۹

این قابل سرچ هست؟

Manssoreh Shirkavsnd61
۱۴۰۰/۰۴/۱۹

۱۱هزار تومان از من کم شد به جای کل کتاب دانلود بشه از ۲۵۰ صفحه ۳۰ صفحه دانلود کرده

کاربر ۳۸۰۸۷۵۹
۱۴۰۰/۱۰/۲۰

با سلام تخفیفات رو بیشتر کنید چون کتاب به صورت دیجیتال ارایه میشه دوم اینکه نسخه برداری نمیشه و سوم تبلیغات شما کمه

کاربر ۳۳۷۸۷۳۳
۱۴۰۰/۰۴/۲۱

مسخرس

ariyan kargar
۱۴۰۰/۰۲/۱۷

اپلیکشن باگ داره تو امتحان سرویس شدم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۵۸۳-۰
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۵۸۳-۰