با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیشرفت سریع با ضربه تراپی (به شیوه بناساز  BTT)

دانلود و خرید کتاب پیشرفت سریع با ضربه تراپی (به شیوه بناساز BTT)

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیشرفت سریع با ضربه تراپی (به شیوه بناساز BTT)  نوشته  کتایون بناساز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پیشرفت سریع با ضربه تراپی (به شیوه بناساز BTT)

پیشرفت سریع با ضربه تراپی (به شیوه بناساز BTT) اثر کتایون بناساز یکی دیگر از کتاب‌های این متخصص در زمینه ضربه‌تراپی است که در انتشارات نظری به چاپ رسیده است.

 برای موفقیت گام های اولیه ای مانند خنثی سازی احساسات و عواطف منفی، غلبه بر باورهای محدود کننده و منفی وجود دارند که ضربه‌تراپی برداشتن این گام‌ها را برای ما آسانتر می‌کند و به تغییرات ، سرعت خارق العاده‌ای می‌دهد. به همین دلیل گاه این تغییرات معجزه آسا و به سرعت وحتی در چند ساعت یا دقیقه صورت می پذیرد به همین دلیل برخی این روش خودیاری را معجزه ی چند دقیقه‌ای نام نهاده اند.

ذهن نیمه هوشیار انسان برخلاف ذهن هوشیار، تحت تاثیر عواطف و احساسات و پاداش ها ی لذت بخش و یا تنبیه هات دردناک است.

و به همین دلیل شاید بتوان نام ذهن احساسی را برآن نهاد ولی با وجود تحت تاثیر بودن احساسات ، بسیار قدرتمندتر از ذهن هوشیار یا منطقی است.

و در حدود ۹۵ درصد افکار و اعمال روزانه  ما را کنترل می‌کند. به همین دلیل نیروی اراده ی انسان که از ذهن منطقی سرچشمه می‌گیرد ، بسیار کمتر از نیروی احساسات است.

در هنگام دنبال کردن اهداف، این ذهن نیمه هوشیار انسان است که احساسات مختلفی را تجربه می کند . که اگر مثبت باشند او تا رسیدن به نتیجه نهایی، اهدافش را دنبال می‌کند. نظیر: امیدواری و اگر منفی باشند درهمان ابتدای کار و یا کمی بعدتر ، آن را نیمه کاره رها می کند و این اهداف را که به او احساساتی منفی را القا می‌کنند، پی گیری و دنبال نمی کند و یا به اصطلاح شکست می‌خورد . نظیر : ترس، خشم ، اندوه، اضطراب و غیره.

تکنیک ضربه‌تراپی می تواند سریع تر وکارآمدتر از سایر روش های خودیاری، به ما در رسیدن به وضعیت ذهنی مطلوب و غلبه بر موانع درونی موفقیت مالی کمک کند دراین نوشتار بناساز، به برخی از راه‌های ضربه‌تراپی برای آن دسته از موانع درونی که سد راه موفقیت مالی ماهستند پرداخته است. 

 خواندن کتاب پیشرفت سریع با ضربه‌ تراپی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری

بخشی از کتاب پیشرفت سریع با ضربه تراپی

یکی از موانع بزرگ افزایش درآمد باورهایی هستند که میزان پول ودرآمدمارامحدود می کنند. بنابراین قبل ازهرگونه اقدامی برای آغاز و یا گسترش شغل، ابتدابایدباورهای اساسی خودرادرباره ی پول شناسایی کنیم و اگر محدودکننده هستند آن ها را باضربه تراپی تغییردهیم .باورهایی نظیر:

ثروت آدم را ازمعنویت دور می‌کند.

پول کثیف است.

پول که علف خرس نیست.

پول جن است ومن بسم الله .

پول چرک کف دست است.

پول دارهای زالو صفت.

به غیر از باورهای محدودکننده درباره ی پول و ثروت ، باورهای دیگری نیز وجود دارند که در باره‌ی رویکرد کلی ما به زندگی هستند ولی تاثیر زیادی برمیزان پول و درآمد ما دارند مانند :

” منابع مالی جهان محدود است .” این بدین معناست که پول به اندازه‌ی کافی برای همه وجود ندارد. ازطرفی این باورها و افکار دایمی ماهستند که احساسات غالب ما را در طول روز و درنتیجه ارتعاشاتی راکه از خود ساطع می کنیم به ‌وجود می آورند و طبق قانون جذب هر ارتعاشی که از خود بیرون بفرستیم وقایع و افرادی از همان نوع را به سوی ما جذب می کنند و چون ارتعاشات کمبود و فقر را ساطع کرده ایم همین ها را هم جذب خواهیم کرد مانند کمبود پول ، کمبود محبت و عشق ، کمبود وقت ، کمبود غذا و…

احساس خوب نبودن ” یکی دیگر از عواملی است که برمیزان پول و درآمد ما تاثیر گذار است ! شاید ارتباط بین این دو کمی عجیب به‌نظر برسد ولی واقعیت دارد. وقتی احساس می کنیم که آدم خوبی نیستیم یعنی در اعماق ذهن‌مان باور داریم : ” که چون به اندازه‌ی کافی خوب نیستم پس لیاقت و استحقاق چیزهای خوب مانند پول را هم ندارم.” و یا ” چون آدم خوبی نیستم فقر و بی‌پولی مجازات من از طرف خداست .” ” هرکس نان قلبش رامی خورد من هم که آدم بد‌ی هستم.” ….

خوشبختانه امروزه اطلاعات زیادی برای پیشرفت مالی و افزایش درآمد و ثروت ، از طریق کتاب ها ، سی دی ، سخنرانی ها و… وجود دارند که همگی می توانند بسیار مفید باشند ولی نه تا موقعی که موانع درونی مان را کنار نزده باشیم.زیرا اگر درون مان مملو از باورهای محدود کننده در باره ی پول باشد هرچقدر هم که در آن اطلاعات بریزیم هرگز منجر به ” اقدام ” و عمل کردن نمی شوند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Armin AGHA
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

۱۰ صفحه خوندم. مضخرف محظ بود.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۸۲۰-۳
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۸۲۰-۳