با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روش و فنون تدریس

دانلود و خرید کتاب روش و فنون تدریس

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روش و فنون تدریس  نوشته  مرجان بهزادفر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روش و فنون تدریس

کتاب روش و فنون تدریس نوشته مرجان بهزادفر و زهره سلیمانی دیزیچه است. تدريس يکی از عناصر اصلی فرآيند آموزش و پرورش است كه در كارايی نظام آموزشی نقش مؤثری را ايفا می‌كند. 

برای افراد جامعه ای كه تعلیم و تربیتش بدون بحث و انتقاد، امور را می‌پذيرد و بدون تفکر منعکس می‌کند، خطری در كمین است كه نسلی فاقد توان و نیرو در جامعه پديد بیاورد، تدريس در بیشتر مدارس ما به عنوان انتقال معلومات از ذهن معلم به شاگرد است. استفاده معلمان از روش‌های تدريس سنتی و غیر فعال و ايجاد محیط يادگیری منفعل موجب شده دانش آموزان نتوانند مهارت‌های مطالعاتی مستقل خود را پرورش داده و پتانسیل واقعی خود را رشد دهند. با به كار گیری روش‌های تدريس غیرفعال كم‌كم ذهن دانش‌آموزان انباشته از مطالبی می‌شود كه با نیاز و فکرشان متناسب نیست، در نتیجه به‌تدريج جريان يادگیری برای آنان ايجاد كسالت می‌كند و نه تنها در سازندگی آنها نقش مؤثری ايفا نمی‌کند بلکه زمینه ركود علمی و دلزدگی از فعالیت‌های علمی را فراهم می‌كند چون آموزش مانند لباس متحد الشکل به تمام دانش آموزان با استعدادهای مختلف و روحیات گوناگون به‌طور يکسان ارائه می شود.

این کتاب سعی دارد روش‌های جدید آموزش را یاد دهد.

خوانندن کتاب روش و فنون تدریس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام معلمان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۴۸-۶۴۱-۵
تعداد صفحات۱۷۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۴۸-۶۴۱-۵