با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیرون از هزارتو

دانلود و خرید کتاب بیرون از هزارتو

راهی شگفت انگیز برای رهایی؛ ادامه چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیرون از هزارتو  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیرون از هزارتو

کتاب بیرون از هزارتو نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه سیده سارا سجادی راهی شگفت‌ انگیز برای رهایی به مخاطبانش پیشنهاد می‌کند. این کتاب ادامه کتاب پرفروش چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ است. 

درباره کتاب بیرون از هزارتو

در کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ برای اولین بار با هِم و هاو آشنا شدیم. شخصیت‌هایی با قد و قواره موش که درون هزارتویی به دنبال پنیر مورد علاقه‌شان می‌گشتند و تلاش آن‌ها را برای به دست آوردن پنیر دیدیم. یکی از آن‌ها یاد گرفت با تغییرات هماهنگ شود اما دیگری همانجایی که بود گیر کرد. اما این کتاب که ادامه داستان است، آن‌ها را بیرون از هزارتو نشان می‌دهد. اینکه چطور توانستند با کمک آنچه در هزارتو آموخته بودند به چیزهایی که می‌خواهند مانند شغل خوب، رابطه عالی، پول، موقعیت اجتماعی و ... برسند. این کتاب همچنین شخصیت جدیدی به نام هپ دارد که دوست هم است. 

کتاب بیرون از هزارتو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام کسانی که از خواندن کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری لذت می‌برند، این کتاب را خواندنی می‌یابند. اگر کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ را خوانده‌اید، این کتاب را هم بخوانید.

درباره اسپنسر جانسون 

دکتر اسپنسر جانسون (۱۹۳۸ - ۲۰۱۷) فیزیکدان و نویسنده‌ی آمریکایی است. او عمدتا به دلیل نوشتن کتاب‌هایی در زمینه‌ی خودیاری و موفقیت مانند چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد و مدیر یک دقیقه‌ای معروف و شناخته شده است. کتاب‌های او به چندین زبان در دنیا ترجمه شده است. به اسپنسر جانسون لقب پادشاه تمثیل را داده‌اند، چرا که مهارت او در دریافت مسائل دشوار و پیچیده و ارائه و بیان راهکارهای ساده و آسان است. جانسون در سن ۷۸ سالگی و بعد از یک مبارزه طولانی با سرطان لوزالمعده از دنیا رفت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۵۳۴-۴
تعداد صفحات۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۵۳۴-۴