با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب رازهایی درباره زنان اثر باربارا دی آنجلیس

دانلود و خرید کتاب رازهایی درباره زنان

آنچه مردان باید درباره زنان بدانند

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهایی درباره زنان  نوشته  باربارا دی آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهایی درباره زنان

کتاب رازهایی درباره‌ی زنان، از روانشناس مشهور، باربارا دی‌آنجلیس است که درباره‌ی مهارت‌های احساسی برای برقراری ارتباط موثر و سازنده بین زنان و مردان نوشته شده است. این کتاب با ترجمه محمد جوادی منتشر شده است.

درباره‌ کتاب رازهایی درباره‌ی زنان

باربارا دی‌آنجلیس در کتاب رازهایی درباره‌ی زنان، به مساله پیچیده‌ی روابط عاطفی بین زنان و مردان پرداخته و با شرح دادن ابعاد مختلف وجود زنان، سعی کرده است تا مردان و زنان را نسبت به خودشان آگاه کند و کاری کند که مهارتشان در برقراری رابطه با مرد و زنی که دوستش دارند، بالا برود. شاید بتوان این کتاب را راهنمایی کامل از تمام چیزهایی دانست که زنان همیشه آرزو می‌کنند مردان درباره‌ی آنها بدانند.

باربارا دی‌آنجلیس، کتاب رازهایی درباره‌ی زنان را با تجربه‌ای که از سال‌ها کار و مشاوره دادن در زمینه ازدواج و روابط عاطفی به دست آورده و همچنین با گوش دادن به گفته‌ها، عقاید و باورهای متفاوت درباره‌ی عشق، ازدواج، روابط جنسی و صمیمت زنان و مردانی که برای مشاوره گرفتن به او مراجعه می‌کردند، نوشته است.

خواندن کتاب رازهایی درباره‌ی زنان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب رازهایی درباره‌ی زنان، برای افرادی که دوست دارند به درک عمیقی از خود و همسر آینده‌شان برسند، و نیز کسانی که در تلاشند تا کیفیت روابطشان را با همسران و یارشان بهبود بخشند، مناسب، کابردی و مفید است.

درباره‌ی باربارا دی‌آنجلیس

باربارا دی آنجلیس، روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده‌ی آمریکایی در زمینه رشد شخصی در تاریخ ۴ مارچ ۱۹۵۱ متولد شده است. او کارشناسی ارشد خود را در روانشناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کردهاست.

آثار باربارا دی‌آنجلیس از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌است. اولین کتاب او، چگونه می‌توان عشق ورزید؟ یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های زمان خود شد؛ و برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال ۱۹۹۴ انتخاب شد. از میان کتاب‌های دیگر او می‌توان به آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ رازهایی درباره‌ی مردان و راهنمای زناشویی موفق اشاره کرد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۳۸-۴۳-۳
تعداد صفحات۴۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۳۸-۴۳-۳