با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب طرقه و آزادی اثر ناهید رنجبران

دانلود و خرید کتاب طرقه و آزادی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طرقه و آزادی  نوشته  ناهید رنجبران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب طرقه و آزادی

طرقه و آزادی نوشته ناهید رنجبران کتابی است از زبان یک پرنده برای انسان‌ها. این پرنده نمایندگان پرندگان شده و از حال و روز و خواسته‌های این حیوانات با انسان‌ها سخن می‌گوید.

خواندن کتاب طرقه و آزادی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر حامی حیوانات به ویژه دوست‌دار پرندگان هستید، این کتاب را بخوانید.

 بخشی از کتاب طرقه و آزادی

راز دل ماست،احساس ماست و شاید هم خیال ولی ما پرندگان می‌خواهیم به‌وسیله این نوشته‌ها با انسان‌ها ارتباط برقرار کنیم تا این‌که آن‌ها بدانند که پرندگان به آن‌ها وابسته‌اند و انسان‌ها بدون آن‌ها و بدون ما سکوتی عظیم کره زمین را فرا می‌گیرد و صبح بدون جیک جیک گنجشک‌ها و قارقار کلاغ‌ها و چه‌چه بلبل و صدای قوقولی‌قوقول خروس‌ها صفایی ندارد. پس با ما مهربان باشید و در قفس زندانمان نکنید و برای ما غذا و دانه فراهم کنید و بنشینید در حیات خانه یا بالکن و داخل باغ و جنگل و ما را تماشا کنید و لذت ببرید از صدایمان و شیطنت ما. ولی تو را به خدا ما را زندانی نکنید و قفس‌ها را از صفحه روزگار حذف کنید. اگر هم دست‌آموز هستیم و نمی‌توانیم در طبیعت زندگی کنیم یک باغ برای ما درست کنید که ما بتوانیم بال بزنیم و در کنج قفس جان ندهیم تا بدنمان شپشک نگذارد و پاهایمان کرون نشود. بیاید و تصمیم بگیرید در طبیعت ما صدایمان زیباست . در داخل قفس سوزدلی بیش نیست ای انسان‌های باهوش و مهربان و دوست داشتنی.

دیگر سفارش نمی‌کنیم ما قفس را دوست نداریم همه را بشکنید و نابود کنید، سپاسگذاریم.

از طرف طرقه خوش‌آواز ،بلبل شـوریده، فـاخته عـاشق و مرغ عشق، کلاغ زیبادل، قناری خوشگل، گنجشک زرنگ و زبل، طوطی رنگارنگ، خروس سالار و غیره.


سایر کتاب‌های ناهید رنجبران

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۲۰
شابک۹۷۸۶۰۰۲۸۹۸۲۵۸
دسته بندی
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۲۰
شابک۹۷۸۶۰۰۲۸۹۸۲۵۸