با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه اثر دیوید جی لیبرمن

دانلود و خرید کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه

چگونه در کمتر از پنج دقیقه بفهمیم کسی دروغ می‌گوید

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه  نوشته  دیوید جی لیبرمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه

کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه نوشته دیوید جی لیبرمن است که با ترجمه رضا ابراهیمی منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور در کمتر از پنج دقیقه بفهمید کسی به شما دروغ می‌گوسد.

درباره کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه

صداقت، اساس هر رابطه‌ای، اعم از تجاری یا فردی است. آگاه بودن از مقاصد واقعی دیگران به طور قطع ارزشمند است و اغلب موجب صرفه‌جویی در وقت، پول، انرژی و کاهش غصه‌های شما می‌شود. وقتی نیت واقعی فردی را بدانید، این قدرت را دارید که وضعیت را کنترل کنید یا حداقل مورد سوءاستفاده‌ی او قرار نگیرید. هیچ توانایی بزرگ‌تر از گرفتن تصمیم‌های همواره درست در زندگی نیست؛ اما به یاد داشته باشید که تصمیمات شما، تنها بر مبنای حقایقی که به آنها استناد کرده‌اید، قابل اطمینان و درست هستند. 

شما با مطالعه‌ی این کتاب، خواهید آموخت که چگونه معنای ضمنی کلمات را دریابید و چه طور وقتی دیگران آنچه را در ذهن‌شان می‌گذرد به زبان نمی‌آورند، افکارشان را بخوانید. یکی از مشتریان سابق من، با گفتن این جمله که: «این مثل جاسوسی در اردوگاه آنها و داشتن پایگاهی در ذهن آنهاست!» حق مطلب را به بهترین نحو و رساترین شکل ادا کرد. در یک جامعه‌ی ایده‌آل، نیازی به دروغ گفتن و در نتیجه، خواندن این کتاب نیست؛ اما ما در دنیایی از فریب زندگی می‌کنیم، و چه بخواهید بازی کنید چه نخواهید، در بازی هستید. سؤال این است که آیا می‌خواهید برنده شوید یا نه؟

خواندن کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند یک زندگی موفق داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۱۵-۱۷-۰
تعداد صفحات۲۴۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۱۵-۱۷-۰