با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان

دانلود و خرید کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان  نوشته  رینبو راول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان

کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان نوشته رینبو راول است که با ترجمه نگار عباس‌پور منتشر شده است. این کتاب در لیست پرفروش‌های نیویورک‌ تایمز قرار دارد و یک داستان پرکشش و جذاب را روایت می‌کند.

درباره کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان

اگر قلب النا را می‌شکافتند، زمین پر از جنگ ستارگان ستارگان می‌شد که از قلبش بیرون می‌ریخت. به خاطر همین هم وقتی باخبر می‌شود به زودی فیلم جدید جنگ ستارگان روی پرده می‌آید، تصمیم می‌گیرد بیرون سینمای محلّه‌شان در صف منتظر بایستد تا فیلم جدید را تماشا کند. با این تصور که قرار است به استقبال یک جشن عالی برود همراه با یک عالمه طرفدار که همگی به اندازه‌ی خودش عاشق هان، لوک و لیا باشند. اما چیزی که انتظارش را ندارد این است که به غیر از خودش،‌ تنها دو نفر دیگر در صف دیدن این فیلم باشند. او مجبور می‌شود ۴ روز منتظر بماند.

خواندن کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان و نوجوانان علاقه‌مندان به داستان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان

تروی گفت: «وقتی داشتن اکران این فیلم رو مینداختن واسه دسامبر با خودشون چی فکر کردن؟ می‌تونم شرط ببندم که اصلاً به ماها فکر نمی‌کردن. مِی...» سرش را تکان داد و ادامه داد: «... وقت مناسب واسه پخش یه فیلم جنگ ستارگانی ماه مِیِه. اگه اکران این فیلم تو ماه مِی بود، صفش ساختمون رو دور زده بود.»

النا گفت: «پس فکر کنم خوش به حال ما شده. این‌طوری می‌تونیم اول باشیم.»

تروی گفت: «اوه، من هر جوری که باشه نفر اولم. می‌دونی! من همه‌جوره پاش هستم.» بعد دستانش را دور دهانش کاسه کرد و فریاد کشید: «من پاش هستم!» 

النا با خودش فکر کرد منم.

یادش نمی‌آمد اولین بار کِی فیلم جنگ ستارگان را دیده بود... درست همان‌طور که یادش نمی‌آمد اولین بار کی پدر و مادرش را دیده. انگار جنگ ستارگان از همان اول بود. النا توی تخت‌خواب بچگی‌اش یک عروسک چیوباکا داشت.

یک جورهایی تمام سه‌گانهٔ اصلی یعنی فیلم‌های مورد علاقهٔ پدرش را از حفظ بود. برای همین وقتی النا حدوداً چهار یا پنج ساله بود، می‌گفت این‌ها فیلم‌های مورد علاقهٔ او هم هستند. چون دوست داشت دقیقاً مثل پدرش باشد.

و بعد، همین‌طور که بزرگ‌تر می‌شد، فیلم‌ها کم‌کم توی وجودش ته‌نشین شدند. انگار از چیزی که النا تواناییِ از حفظ تعریف‌کردنشان را داشت، تبدیل شده بودند به چیزی که می‌توانست حسشان کند. النا آن‌ها را مالِ خودش کرده بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
ملیکا
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

من عاشق جنگ ستارگانم این کتاب رو به همه ی اونایی که مثل منن توصیه میکنم

زهرا
۱۳۹۹/۰۸/۰۸

من این کتابو دارم و خوندمش بشدت جذابو خوبه خیلی پیشنهادش میکنم همه بخونن♡

کاربر ۲۳۴۱۴۴۶
۱۳۹۹/۰۸/۱۲

اشلا بدرد نمیخوره کتا ب عاشقانه پرتقال بهتره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۱۰-۶
تعداد صفحات۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۱۰-۶