با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هدیه اثر اسپنسر جانسون

دانلود و خرید کتاب هدیه

هدیه‌ای که همین امروز به شما در شغل و زندگی‎تان شادی بیشتری می‌بخشد!

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هدیه  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هدیه

هدیه کتابی از اسپنسر جانسون درباره لذت بردن از لحظه‌های زندگی است. در دو دهه‌ی اخیر، اسپنسر جانسون، به خواننده‌های کتاب‌هایش، با داستان‌هایی به زبانی ساده اما شیوا که درباره‌ی چالش‌هایی هستند که با اتفاقات ناگهانی به‌وجود می‌آیند، الهام می‌بخشد.

کتاب هدیه بهترین کادویی است که شما می‌توانید بگیرید،چرا که از شما انسانی شاد و موفق می‌سازد!

 درباره کتاب هدیه

هدیه، داستان جالبی درباره‌ی سفر مرد جوانی به بزرگسالی، و جستجوی بی‌وقفه‌ی او برای هدیه، یا همان موهبیت مرموز و گریزانی است که پیرمرد دانایی به او معرفی کرده بود. پیرمرد به او گفته بود که این هدیه، باارزش‌ترین موهبتی است که انسان می‌تواند داشته باشد. چرا؟ چون این هدیه به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد.

وقتی که پسر جوان، مرد می‌شود، از زندگی و کارش ناامید می‌شود. به همین دلیل پیش پیرمرد می‌رود تا از او کمک بگیرد و هدیه را پیدا کند. پیرمرد به او می‌گوید: «تنها خودت قدرت یافتن این هدیه را داری.» مرد جوان با تکیه بر نصیحت پیرمرد، تمام دنیا را به دنبال موهبت جادویی جستجو می‌کند که در دنیای متغیر، بی‌تغییر باقی می‌ماند، و باعث شادی و موفقیت در زندگی می‌شود. مرد جوان با جستجوی بسیار، هرگز از هدف خود دست نمی‌کشد و هدیه را به‌دست می‌آورد.

شاید این هدیه برای شما هم مانند این مرد جوان، بهترین موهبتی باشد که بتوانید به آن دست یابید و آن را به به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

اسپنسر جانسون در کتاب حاضر با روایت این داستان به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید به شادی، آرامش، خوشبختی، خلاقیت و موفقیت دست پیدا کنید. او کشف این راز را هدیه‌ای برای تمامی انسان‌ها می‌داند. هدیه‌ای که باعث می‌شود از تک‌تک لحظات‌تان نهایت لذت را ببرید.

 خواندن کتاب هدیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه کسانی که به پیشرفت و تغییر در زندگی علاقه‌مندند.

درباره اسپنسر جانسون

اِسپِنسِر جانسون، یکی از شناخته شده‌ترین رهبران اندیشه است و نویسنده پرفروشی در سراسر دنیا محسوب می‌شود. کتاب‌های او هماهنگی خوبی با زبان و فرهنگ ما دارد.

دکتر جانسون که توسط «آمریکای امروز» (USA Today) به عنوان پادشاه مفتخرین نامیده شده، اغلب در مورد پیچیده‌ترین موضوعات صحبت می‌کند و البته راه‌حل‌های ساده‌ای برای اجرا ارائه می‌کند. کتاب‌های کوتاه او شامل دیدگاه‌های ارزشمند و ابزارهای کاربردی می‌باشد که میلیون‌ها نفر از آنها برای شادی و موفقیت بیشتر با استرس کمتر، استفاده می‌کنند.

سیزدهمین کتاب پرفروش او در نیویورک تایمز عبارتست از کتاب «چه کسی پنیر مرا برداشت؟ روشی شگفت‌انگیز برای برخورد با تغییر» و «مدیر یک دقیقه‌ای: رایج‌ترین روش دنیا برای مدیریت کار و زندگی‌تان» که آن را با کِن بِلانچارد نوشته است.

در زمانی که خیلی‌ها آموخته‌اند به ساده‌ترین جواب‌ها شک کنند، میلیون‌ها خواننده در سراسر دنیا متوجه شده‌اند که در کتاب‌های اِسپِنسِر جانسون، حقایق ساده‌ای وجود دارد که بسیار ارزشمندند.

تحصیلات دکتر جانسون شامل مدرک کارشناسی روانشناسی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، مدرک کارشناسی ارشد از رویال کالج جراحان، و دکترای پزشکی از کلینیک مایو و مدرسه پزشکی هاروارد است.

او به عنوان پزشک محقق در انستیتو مطالعات بین رشته‌ای فعالیت می‌کند؛ و همچنین عضو ارشد مدرسه بازرگانی هاروارد است، و مشاور مرکز رهبری عمومی در دانشکده دولتیِ کِنِدی (Kennedy) هاروارد می باشد.

بیش از ۵۰ میلیون نسخه از کتاب‌های اِسپِنسِر جانسون در سراسر دنیا فروخته و به ۴۷ زبان ترجمه شده‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۷ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۸۷صفحه
نوع فایلEPUB