با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رک و راست حرفتو بزن

دانلود و خرید کتاب رک و راست حرفتو بزن

۲٫۸ از ۴ نظر
۲٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رک و راست حرفتو بزن  نوشته  استیو هاروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رک و راست حرفتو بزن

کتاب رک و راست حرفتو بزن نوشته استیو هاروی و ترجمه زینب رحمانی، کتابی خواندنی است که به زنان کمک می‌کند به درک و شناخت بهتری از مردان برسند و برای حفظ روابطشان تلاش کنند.

درباره‌ی کتاب رک و راست حرفتو بزن

کتاب رک و راست حرفتو بزن کتابی است که استیو هاروی آن را خطاب به زنان نوشته است. او در این کتاب از مردان گفته است. اینکه آن‌ها چطور به یک رابطه وارد می‌شوند، چطور می‌توان یک رابطه‌ی عاشقانه با مردان را حفظ کرد و آن‌ها در یک رابطه چه نیاز و خواسته‌ای دارند. کتاب رک و راست حرفتو بزن چهار بخش دارد. او در بخش اول درباره‌ی ادارک مردان نوشته است و در بخش دوم به انتخاب صحیح یک مرد برای یک رابطه‌ی عاطفی پرداخته است. در بخش سوم از راه‌های حفظ یک رابطه صحبت کرده و بخش آخر را هم به پرسش و پاسخ و ارائه‌ی چند راهکار اختصاص داده است. 

کتاب رک و راست حرفتو بزن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

استیو هاروی کتاب رک و راست حرفتو بزن را برای زنانی نوشته است که قصد دارند رابطه‌ی عاطفی و عاشقانه‌ای را با مردان آغاز کنند. با اینحال مردان نیز با مطالعه کتاب رک و راست حرفتو بزن می‌توانند به شناخت بهتری از خودشان دست پیدا کنند. 

درباره‌ی استیو هاروی

استیو هاروی نویسنده، هنرپیشه و تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی است. تخصص اصلی او در مشاوره دادن به زوجین است و سعی دارد تا با بازگو کردن حقایق در مورد زنان و مردان، به افراد در داشتن یک رابطه موفق کمک کند. او در این زمینه کتابی با عنوان مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن را به رشته تحریر درآورد و توانست به یکی از نویسندگان محبوب در دنیا تبدیل شود.

فهرست 

  • ادراک مردان
  • انتخاب یک مرد
  • نگه داشتن یک مرد
  • سوال‌ها و راهکارها

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Sharifeh
۱۴۰۰/۰۳/۲۴

علیرغم ترجمه خوب و روانی که داره، بی نهایت مشکل تایپی داره کتاب های استیو هاروی فوق‌العاده هستن

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۸۸۳۴-۸
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۸۸۳۴-۸