با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟

دانلود و خرید کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟  نوشته  جان گری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟

کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟ اثری از جان گری است که به زنان و مردان کمک می‌کند تا مشکلات خانوادگی‌شان را در جوی آرام و بدون تنش حل کنند. این اثر را با ترجمه‌ی شیرین یزدانی در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟

کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟ اثری از جان گری، نویسنده‌ی پرآوازه‌ی کتاب مردان مریخی زنان ونوسی است. جان گری در کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟ به مخاطبان کمک می‌کند تا به شناخت بهتری از روحیات و اخلاقیات طرف مقابلشان برسند. این امر باعث می‌شود تا بتوان در حین بروز یک مشکل، با احترام گذاشتن به تفاوت‌ها به حل مشکلات بپردازند. 

کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟ کتابی مفید و خواندنی برای تمام زوج‌ها و مشاوران و زوج‌درمانگرها است.

درباره‌ی جان گری

جان گری در ۲۸ دسامبر ۱۹۵۱ در تگزاس به دنیا آمد. او یک مشاور رابطه نویسنده و سخنران آمریکایی است که دلیل شهرتش کتاب مردان مریخی زنان ونوسی است. این کتاب به بیش از ۵۰ زبان مختلف در دنیا ترجمه شده است. او این مجموعه را ادامه داده و کتاب‌های بسیاری بر همین پایه و اساس نوشته است. تغذیه مزدان مریخی و زنان ونوسی، مردان مریخی و زنان ونوسی در رختخواب و مردان مریخی و زنان ونوسی در محیط کار از آن جمله‌اند. 

بخشی از کتاب چرا زن و شوهرها اختلاف دارند؟

یاد گرفتن مهارت‌های ارتباطی مؤثر و مفید باعث می‌شود که زن و شوهرها به هم نزدیکتر شوند، اما زمانی که استرس و فشارهای کار روزانه بر زندگی مشترک سایه می‌افکنند، زن و شوهرها دچار مشکل می‌شوند. استرس یکی از مهمترین عوامل دعوا و مشاجره‌ی میان زن و شوهرهاست. اگر بدانیم که عکس‌العمل زن‌ها و مردها در مواجه شدن با استرس چگونه است، راحت‌تر می‌توانیم مشکلات آن‌ها را حل کنیم. اگرچه زن و مردها شباهت‌های بسیاری دارند، ولی عکس‌العمل آن‌ها در برابر استرس، کاملا متفاوت است. هرقدر میزان استرس آن‌ها بیشتر باشد، تفاوت‌های رفتاری آن‌ها نیز بیشتر قابل مشاهده خواهد بود. در این صورت زن و شوهر به جای اینکه در کنار یکدیگر رشد کنند و به یکدیگر عشق بورزند، از هم فاصله می‌گیرند و زندگی سردی را تجربه می‌کنند و یا اینکه مدام احساس رنجش و دلخوری کرده و جوّ بیاعتمادی در زندگی آنها حاکم می‌شود، چنین افرادی در زندگی مشترکشان مشاجره‌های سختی خواهند داشت. 

فهرست 

 • دلایل مشاجره زن و شوهر
 • تفاوت ذاتی زن و شوهرها
 • هورمون‌های بدن مریخی‌ها و ونوسی‌ها
 • آیا مردان واقعا احساس دارند؟
 • میزان تأثیرگذاری مردها در حل مشکلات همسرشان
 • آقای همه چیزدان
 • در خانه باید به مردها احترام گذاشت
 • چگونه می‌توانیم به بحث و مشاجره‌ها پایان دهیم و با یکدیگر آشتی کنیم
 • چگونه در آرامش با همسرمان حرف بزنیم
 • چگونه نیازهای عاطفی خودمان را ارضا کنیم
 • چگونه یک زندگی عاشقانه داشته باشیم
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۷ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۶/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۸۹-۴۷-۲
تعداد صفحات۳۳۷صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۶/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۸۹-۴۷-۲