با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر به روایت سرفه‌ها

دانلود و خرید کتاب سفر به روایت سرفه‌ها

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر به روایت سرفه‌ها  نوشته  حمید حسام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفر به روایت سرفه‌ها

کتاب سفر به روایت سرفه‌ها نوشته حمید حسام، سفرنامه‌ی خواندنی از سفر به هیروشیما است. جایی که برای اولین‌بار در تاریخ با درد بمب‌های اتمی سر کرد و در تاریخ جاودانه شد. 

درباره‌ی کتاب سفر به روایت سرفه‌ها

کتاب سفر به روایت سرفه‌ها روایتی از سفر به هیروشیما است. هیروشیما و ناکازاکی اولین شهرها در امپراطوری ژاپن بودند که در سال ۱۹۴۵ به دستور هری ترومن، رئیس‌ جمهور وقت آمریکا زیر بمباران اتمی، قرار گرفتند. این بمباران‌ها ۲۲۰هزار کشته برجای گذاشت. بیش از ۱۰۰هزار نفر در همان موقع بمباران جان خود را از دست دادند و بقیه هم تا پایان سال و بر اثر تشعشعات رادیواکتیو از بین رفتند. بمباران اتمی ناکازاکی و هیروشیما اگرچه به جنگ جهانی دوم پایان داد اما تاثیر مخربی بر آن نواحی گذاشت و البته تاریخ جهان را هم به کلی دگرگون کرد. 

حمید حسام در کتاب سفر به روایت سرفه‌ها از زندگی زوجی می‌نویسد که بعد از این واقعه در تمام دنیا و هرجایی که به کمک احتیاج بود حاضر شدند. آن‌ها که به خوبی با سرفه‌های ناشی از گرد و خاک و سرفه‌های شیمیایی آشنا هستند.

کتاب سفر به روایت سرفه‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از خواندن کتاب‌های سفرنامه لذت می‌برید، کتاب سفر به روایت سرفه‌ها را حتما بخوانید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۵۶-۹۷-۳
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۵۶-۹۷-۳