با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرار از تیمارستان

دانلود و خرید کتاب فرار از تیمارستان

۳٫۶ از ۲۱ نظر
۳٫۶ از ۲۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرار از تیمارستان  نوشته  مادلین روکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فرار از تیمارستان

کتاب فرار از تیمارستان نوشته مادلین روکس با ترجمه نوشین دانشگر منتشر شده است. کتاب فرار از تیمارستان روایت داستانی ماوراءالطبیعی است شما را به فضای وهم‌آلود و مرموز کتاب می‌برد و با پیش رفتن داستن شما ترس و هیجان بیشتری تجربه می‌کنید.

درباره کتاب فرار از تیمارستان

این رمان معمایی و ترسناک فرار از تیمارستان داستان جوانی به نام ریکی را بازگو می‌کند. ریکی به دلیل مشکلات عصبی و خشونت به آسایشگاه بروکلین فرستاده می‌شود ولی بعد از مدتی متوجه می‌شود که به دلیلی خاص به این آسایشگاه فرستاده شده است و حضورش در آنجا عادی نیست. این آسایشگاه با آسایشگاه‌های دیگر هم متفاوت است. 

مادلین روکس نویسنده معروف آمریکایی با سری کتاب‌های فرار از تیمارستان (Escape from Asylum) به شهرت و محبوبیت رسید، کتاب‌های فرار از تیمارستان در ۵ جلد با داستان هایی متفاوت ولی مرتبط با هم نوشته شده‌اند.

خواندن کتاب فرار از تیمارستان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به داستان‌های پر هیجان علاقه‌مند هستید این کتاب را از دست ندهید

بخشی از کتاب فرار از تیمارستان

" شما اصلا منحرف نیستین، آقای دزموند. " پرستار خیلی آرام بود.

آها. این یکی دیگه نوبره.

" من این جور کلماتو دوست ندارم. هیچ کاری جز ایجاد شرمندگی نمی‌کنن. درمان ربطی به تحقیر یا شرمنده کردن بیماران نداره. "

شاید او واقعا متفاوت بود. ریکی تردید کرد. همه چیز ممکن بود. " شما منو حیرت زده کردین پرستار، ولی حیرت از نوع خوبش. "

پرستار لبخند زد و این لبخند تقریبا زیبایش کرد. " لطفا هر مشکلی داشتی بهم بگو. سازگار شدن با زندگی در اینجا می‌تونه – لب پایینش را گاز گرفت اما ادامه داد – گیج کننده باشه. "

" اوه... به من اعتماد کنین. چیزی نیست که نتونم از پسش بر بیام. من تو بغل زندانبآن‌ها به دنیا اومدم!" این شوخی‌اش کمی اغراق آمیز بود.

وقتی پرستار داشت از اتاق بیرون می‌رفت با حالتی اخم مانند در صورتش گفت: " متاسفم که روزگار تا این سن با تو با انصاف رفتار نکرده. " این بار این جمله رنگی از همدردی داشت.

" متاسفم که روزگار نسبت به همه بی انصافه. "

به زودی دوباره بهت سر می‌زنم. "به نظر رسید که با عجله رویش را از ریکی برگرداند. شاید به این خاطر که سرخ شدن گونه‌هایش را از ریکی پنهان کند. 

داشت حالش سرجا می‌آمد. حتی لبخندی روی لبانش بود. ناگهان همان صدای جیغ آشنای دخترک دوباره سکوت را درید. در محکم به هم خورد و با صدای کلیک قفل شد. لبخند ریکی رنگ باخت. این صدای جیغِ یک دیوانه نبود. فریادی بود از روی درد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
🌵🍁 cactus
۱۴۰۰/۰۳/۲۹

«فرار از تیمارستان، اثر مادلین روکس» آقای دزموند، علارغم میل باطنی به دلیل مشکلات عصبی به سومین تیمارستان-بروکلین-میره اما اونجا متوجه حقایقی میشه و... _________________ رمان جذابی بود، متن روانی داشت و داستان پردازی هم خوب بود. صحنه‌ها خیلی خوب ساخته شدن، فضای تیمارستان

- بیشتر
داریوش تصدیقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴

عالیه

yekta
۱۳۹۹/۱۰/۰۷

عالی بود 👍پایان خیلی عالییییی...اگه میشه هرچه زودتر جلد های دیگه هم بیارید 👍🥰

یاس_فیروزه ای
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

امیدوارم خیلی زود جلد های بعدی این کتاب هم ترجمه بشن🙏🏻

atena
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

متن ترجه کاملا روان ترجمه شده بود، از خوندنش اصلا خسته نمیشید... در رابطه با موضوع، این کتاب قطعا برای این که حساس ترس رو در ما ایجاد کنه نیست درواقع این اتفاقات واقعا می افتادن و به نوعی واقعی هستن

- بیشتر
Naz66dashti
۱۴۰۰/۰۵/۱۱

این کتاب عالیه ترجمه خیلی خوبی داره از داستان خسته نمیشین و خیلی دوست دارین که زودتر نتیجه ی آخر رو بدونین. منتظرم ببینم چی به سر اون مثلا بیمارستان روانی و اون دکتر اومد امیدوارم جلدهای بعدی هم بیاد

Sevda
۱۴۰۰/۰۶/۲۱

من زیادخوشم نیومد ترسناک نبود وپایانش رو دوست نداشتم ضمن اینکه یه جاهائی مبهم بود که احتمالاً بخاطرسانسوربود،ترجمه بدنبود.

کتاب باز
۱۴۰۰/۰۵/۲۹

فرار از تیمارستان داستان پسری است که تلاش میکند خودش رو از ذهنش رها بکند تیمارستان، مغز پسر است و رییس تیمارستان همون صدایی که همیشه باهامون حرف میزند، بهمون میگوید به اندازه کافی خوب نیستی یا تو از بقیه

- بیشتر
کاربر ۲۵۸۵۱۷۵
۱۳۹۹/۰۹/۲۱

هر کس نمونه نشو امشب بر فناس

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۷۶-۲۴-۳
تعداد صفحات۲۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۷۶-۲۴-۳