با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی اثر جیمز آلن

دانلود و خرید کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی

۴٫۳ از ۱۴ نظر
۴٫۳ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی  نوشته  جیمز آلن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی

کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی، نوشته جیمز آلن با ترجمه هانیه منشی‌زاده منتشر شده است. این کتاب نشان می‌دهد چگونه افکار ما قادر به شکل دادن به شخصیت، شرایط، سلامتی، ظاهر و دستاوردهای ما هستند. حال این انتخاب به شما بستگی دارد: برای ایجاد زندگی‌ای که می‌خواهید ارباب ذهن خود شوید، یا اینکه در پریشانی و شکستی که فرو رفته‌اید، باقی بمانید.

درباره کتاب تو همانی هستی که می اندیشی

کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی، نتیجه مراقبه و تجربه است. رساله¬ای نظری نیست، بلکه راهنمایی عملی است. هدف آن الهام بخشیدن به مردان و زنان است تا درک کنند که «ما خودِ خویشتنمان را » از طریق قدرت افکاری که انتخاب می‌کنیم و در خود می‌پرورانیم؛ می‌سازیم.

ذهن، بزرگ‌ترین سازنده زندگی شماست که هم شخصیت درونی و هم شرایط بیرونی شما را شکل می‌دهد. ممکن است شما تاکنون زندگی‌تان را در جهل و درد ساخته باشید، اما از این روز به بعد باید با روشن‌بینی و شادمانی آن را بسازید.

همان‌گونه که گیاه از دانه جوانه می‌زند، هر عمل از بذر اندیشه رشد می‌کند. هر کاری که انجام می‌دهید و یا هر چیزی که می‌گویید در ذهن شما آغاز می‌شود. رفتار و عمل، شکوفه تفکر است و شادی و رنج، میوه‌های آن هستند. ما محصول شیرین یا تلخی را که در باغ درون خود کاشته‌ایم، درو می‌کنیم.

شما این حقیقت را درک خواهید کرد که «جوینده یابنده است و اگر دری را بزنید به رویتان گشوده خواهد شد.»

رؤیایی که در ذهن خود دارید، آرمانی که در قلب خود دارید؛ این همان چیزی است که شما زندگی خود را با آن خواهید ساخت و به آن تبدیل خواهید شد.

خواندن کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگیشان را تغییر دهند و با موفقیت قدم بردارند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی

اثر متقابل بین اندیشه و شرایط برای قضاوت در مورد قلب و ذهن یک فرد تنها بر اساس شرایط کنونی‌اش، بسیار پیچیده است. یک کارآفرین ممکن است در بعضی از جنبه‌ها شریف و صادق باشد، با این حال کسب‌وکارش شکست بخورد. فرد دیگری می‌تواند در برخی جنبه‌ها لاف‌زن و فریبکار باشد، با این حال تجارت او موفقیت‌آمیز باشد. معمولاً نتیجه‌گیری‌ای که در این شرایط می‌شود این است که اولین کارآفرین به دلیل صداقت خود شکست خورده است، در حالی که دومی به دلیل عدم صداقت خود موفق شده است؛ اما این یک نتیجه‌گیری اشتباه است.

این نتیجه‌گیری حاصل قضاوت ظاهری است که برخی افراد کاملاً بافضیلت هستند در حالی که برخی دیگر کاملاً شرور هستند که ساده‌سازی‌ای بیش از حد ساده‌انگارانه‌ای است. با بررسی دقیق‌تر ممکن است مشخص شود که کارآفرین فاقد صداقت، دارای خصائل خاصی مانند قاطعیت و کارایی است که فرد دیگر فاقد آن‌ها است.

این موضوع حس غرور ما را تسکین می‌دهد و فکر می‌کنیم چون ما خیلی خوب هستیم، شکست می‌خوریم یا اینکه چون ما خیلی صادق هستیم کارمان خراب شده است. اما این درست نیست. تا وقتی که افکار ناپاک را از ذهنمان نزدوده‌ایم و هر لکه‌ای را از روحمان پاک نکرده‌ایم، چگونه می‌توانیم دریابیم که رنج ما، نتیجه فضایل ما است و نتیجه اشتباهاتمان نیست؟ یا چگونه دریابیم که اگر بر مبارزه با مشکلاتِ امروز پافشاری نکنیم، فردا این پیروزی را کسب نمی‌کنیم؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
کاربر ۲۲۶۷۸۱۵ غلامعلی.بیدسرخی
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

سلام همه کتابهای جیمز الن بسیار ارزشمند است، وخواندن این کتابها برای هر انسانی واجب وحیاطی است.

کاربر ۴۶۲۴۱۷۶
۱۴۰۱/۰۴/۰۷

مختصر و مفید و کاربردی... لذت بردم از خوندنش

Moon
۱۴۰۱/۰۲/۲۵

کتاب دارای نکات مهمیه، لپ مطلب رو بیان میکنه، به نظرم یکبار خوندنش کافی نیست و هرروز باید به موارد گفته شده توجه داشت تا باغ افکاره مثمر ثمر ، نیکو و متعادل بشه «حتی زمانی که رویداد ها و شرایط

- بیشتر
کاربر BHMAN P
۱۴۰۰/۱۲/۰۸

سلام کتاب خوبی است وجذاب خواندنش را به انهای که می خواهند تغیر کنند توصیه میکنم موفق پیروز سلامت وسربلند وثروتمند باشید

AhmadReza
۱۴۰۰/۰۹/۱۶

فصلی که در خصوص آثار اندیشه بر جسم بود برام تاثیر گذار بود .

✨maryam✨
۱۴۰۰/۰۸/۲۵

کتاب بدی نبود

masi
۱۴۰۰/۰۲/۲۳

این کتاب عالیه حتما پیشنهادمیکنم برای تغییر دید نسبت ب خودتون بخونیدش

JAHAN
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

کتاب رو تازه خریدم. به نتیجه ای رسیدم حتما ثبت میکنم. سپاس

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۵)
از میان همه اندیشه‌های متعالی و والایی که می‌توانید درباره‌اش صحبت کنید، هیچ‌کدام قوی‌تر از این نیست: که شما ارباب ذهن خود، نویسنده شخصیت خودتان و در نتیجه سازنده سرنوشت خود هستید.
j.h
در اقیانوس زندگی، جزایر خوشبختی وجود دارند. ساحلِ آفتابیِ رؤیایِ آرمانی‌تان در انتظارِ شما است. افکار خود را محکم نگه دارید. تمام چیزهایی که نیاز دارید در درون خودتان است. قدرت خود را بیدار کنید! انضباط فردی قدرت است. تفکر درست موجب برتری است. آرامش و متانت همان اعتماد به نفس است. به قلب خود بگویید، «آرام باش.»
Moon
مردم آنچه را که می‌خواهند جذب نمی‌کنند، اما آنچه هستند را به سوی خود جذب می‌کنند. هوس‌ها، خیالات و آرزوهایمان ممکن است به حقیقت نپیوندند، اما آنچه هستیم، همیشه در زندگی بیرونی ما آشکار خواهد شد. محتوای ذهن و قلب‌های ما نمی‌تواند مدت زیادی پنهان بماند. سرنوشت، چیزی خارج از کنترل شما نیست. شما سرنوشت خود هستید. شخصیت شما همان سرنوشتتان است. آرزوها و رؤیاهایتان زمانی به حقیقت می‌پیوندند که با اندیشه‌ها و اعمال شما هماهنگی داشته باشند.
Moon
حتی زمانی که رویدادها و شرایط خارج از کنترل ما قرار دارند، افکار ما در موردشان و واکنش‌هایمان به آن‌ها در کنترل ما است.
Moon
شما به طور طبیعی به سمت چیزی جذب می‌شوید که ذهن شما روی آن متمرکز است. شما به بلندی بزرگ‌ترین آرزوی خود اوج می‌گیرید، یا به همان میزانِ تمایلِ کنترلِ خود، تنزل خواهید کرد.
j.h
هر چه افراد آرام‌تر باشند، موفقیت و نفوذ آن‌ها بیشتر می‌شود. دیگران به آن‌ها اعتماد خواهند کرد، به آن‌ها جذب خواهند شد و در زمان سختی به آن‌ها تکیه خواهند کرد. این توازن در شخصیت؛ متانت؛ شکوفهٔ تفکر درست و ثمره روح است. چنین شخصیتی ارزشمندتر از طلا است. ثروت محض، بدون آرامش ذهنی، هیچ‌گونه رضایتی به همراه ندارد.
Moon
ساده‌ترین موضوعات، روزنه‌هایی به سوی شناخت شخصی هستند. الماس با استخراج از معادن زیرزمینی به دست می‌آید. اگر در اعماق روحتان کاوش کنید، ثروت جدیدی از درک، خرد و قدرت به دست خواهید آورد
کاربر ۲۰۸۰۳۹۶
در طول تاریخ، عموماً گفته می‌شود: «بسیاری از مردم تحت ستم هستند، زیرا اقلیتی بر آنها فرمانروایی می‌کنند؛ بنابراین باید از رهبران متنفر باشیم.» اگر این دیدگاه را معکوس کنیم چه؟ «رهبران خوب نایاب هستند، زیرا اکثر مردم تنها پیرو آن‌ها هستند. بیایید فکر کردن را متوقف کنیم و مانند قربانیان ناتوان رفتار نکنیم، قیام کنیم و رهبرانی قدرتمند شویم.»
Atefe Moshaver
از میان همه اندیشه‌های متعالی و والایی که می‌توانید درباره‌اش صحبت کنید، هیچ‌کدام قوی‌تر از این نیست: که شما ارباب ذهن خود، نویسنده شخصیت خودتان و در نتیجه سازنده سرنوشت خود هستید.
کاربر ۲۰۷۸۰۰۲
به عنوان یک قاعده کلی، ما مسئول جایی هستیم که در آن قرار داریم. ما همان کسی هستیم که ما را به اینجا آورده است
فاطیما

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۳۰صفحه
نوع فایلEPUB