با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر ارتباط با مردان

دانلود و خرید کتاب هنر ارتباط با مردان

راه‌های شناختِ مردان و گفت‌و‌گو با آنان

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر ارتباط با مردان  نوشته  پائول کلونی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هنر ارتباط با مردان

کتاب هنر ارتباط با مردان نوشته پائول کلونی است که با ترجمه آرش صدر منتشر شده است. این کتاب راه‌های شناختِ مردان و گفت‌و‌گو با آنان را برای زنان توضیح می‌دهد و کمک می‌کند با شناخت بهتری وارد یک رابطه عاطفی شوند.

درباره کتاب هنر ارتباط با مردان

مردان، موجوداتی هستند که تنها دو چیز از زندگی می‌خواهند، یک کار خوب که باعث شود احساس موفقیت کنند و یک زن خوب که از او قدردانی و او را تشویق کند.

این کتاب را برایِ شناختِ بهتر ِرفتارهای ِمردان و آسان‌تر کردنِ شروعِ رابطه و بودن با مردان، نوشته شده است، شاید نظریه‌ی مردانِ مریخی و زنان ونوسی درست باشد، اما ما مردان می‌خواهیم با زنِ موردِ علاقه خود روی همین زمین زندگی کنیم. همچنین این کتاب به شما نشان خواهد داد که چگونه راه خود را به سمت قلب مردان پیدا کنید. به علاوه، بینشی را به شما آموزش می‌دهد که بتواند منجر به رابطه‌ی عمیقِ بین‌تان شود. این کتاب نکاتی را به شما یادآوری می‌کند که باعث جلب توجه، ارتباط گرفتن، در آغوش گرفتن، عاشق کردن مردان و ...، از جانب شما می‌شود.

اگر عاشق مردتان هستید، این را زبانی نگویید، اثبات کنید، او را نیز عاشق خود کنید و بهترین‌تان را به نمایش بگذارید. قدردانِ مردانگیش باشید و او را تشویق کنید، به نظرش احترام بگذارید و هر چند وقت یکبار اجازه دهید که احساس کند قهرمانِ زندگیِ شماست.

مادامی که او عاشق شما شد، شما نیز با تمام وجود عشق بورزید، متوجه خواهید شد که عشقتان را هزار برابر جبران خواهد کرد.

خواندن کتاب هنر ارتباط با مردان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فرقی ندارد شما مجرد یا در پی رابطه‌ای مصمم هستید، مدت‌هاست از این نوع روابط دور بوده‌اید و یا متحمّل شکست شده‌اید. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا دلِ مردِ مورد ِنظر خود را بدست آورید و شانسی برای ِشناختنِ همدیگر داشته باشید.

بخشی از کتاب هنر ارتباط با مردان

اولین برخورد، مهمترین است. آیا با این صحنه که مردی در حال عبور از کنارتان، برمی‌گردد و به سمت شما نگاه می‌کند، برایتان آشناست؟ نمی‌خواهید بدانید که چه چیزی باعث بروز این رفتار از جانب او شده؟ بله فاکتورهایی مهم‌تر از زیبایی برای شناخت یک زن هست، ولی زمانی که تازه دارید با هم آشنا می‌شوید، فاکتور زیبایی نقش خواهد داشت، وقتی مردان هنوز شما را نمی‌شناسند، ظاهر و نحوه پوشش یک زن، بسیار اهمیت پیدا می‌کند. اگر در ابتدای کار، امتیاز ظاهر خود را بدست نیاورید، چگونه خواهید توانست آنها را متوجه ویژگی‌های دیگر خود کنید؟

موهای تمیز، براق و مرتب، ناخن های زیبا و مرتب شده، عطری با بوی ملایم، لبخندی نرم و ساده و چهره‌ای شاد، اینها چیزهایی هستند که می‌توانند مردان را به خود جذب کنند. با رعایت این نکات، نقش خودتان را به خوبی روی صحنه زندگی ما مردان بازی خواهید کرد. مردان به سادگی جذب زیبایی می‌شوند.

بعضی از مردان، محافظه کار هستند، در حالی که برخی دیگر زنانشان را جذاب می‌خواهند. اینها همه بستگی به درک ِاشتیاقِ مردان و پیدا کردنِ مردی دارد که ظاهرتان را دوست داشته باشد. عوض کردن ظاهرتان برایِ تحتِ تاثیر قرار دادن ِکسی، اصلاً ایده خوبی نخواهد بود و روزی خواهد رسید که از وانمود کردن خسته خواهید شد و مردان از شما رنجور می‌شوند و خب، این خوب نیست. جذاب باشید، ولی خودتان باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
elmi_mut
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

کتاب سعی کرده خانم ها را با روحیات آقایان آشنا کند. خیلی از مطالب مطابق فرهنگ آمریکاست نه فرهنگ ما و کاربردی نیست. البته از بعضی مطالبش میشه استفاده کرد.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
هر چقدر که دختری برای مردی مهم‌تر باشد، برای ابراز علاقه بیشتر تردید می‌کند، عجیب است، نه؟ بیشتر مردان دوست دارند که در همان قرار اول ابراز علاقه کنند، اما اگر بدانند که آن زن چقدر برایش مهم است، بسیار با احتیاط عمل خواهند کرد، و با آن زن به مانند عروسک شیشه‌ای چینی که هر لحظه امکان دارد با رفتارش موجب شکستن آن شود، برخورد می‌کند. آیا می‌دانستید که یک مرد می‌تواند چنین احساساتی داشته باشد، ممکن است رفتارهای یک مرد را اشتباه تفسیر کنید، درحالیکه ندانید برای خیلی از مردان، زنان مانند برگِ گلی نازک هستند و نیاز به برخورد محتاطانه دارند. ولی این را به شما نمی‌گویند.
Azarakhsh
مردان، موجوداتی هستند که تنها دو چیز از زندگی می‌خواهند، یک کار خوب که باعث شود احساس موفقیت کنند و یک زن خوب که از او قدردانی و او را تشویق کند.
مریم اقبالی
"هیچ‌کس به اندازه مرد عاقلی که عاشق باشد، دیوانه نیست "
Azarakhsh
"اگر با مردی با زبانی که می‌فهمد صحبت کنید، حرفتان به ذهنش راه میابد، و اگر با زبان خودش صحبت کنید، حرفتان به قلبش راه میابد"
papar

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۳۸صفحه
نوع فایلEPUB