با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شگفتی‌های رشد در بازی‌های کودکان

دانلود و خرید کتاب شگفتی‌های رشد در بازی‌های کودکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شگفتی‌های رشد در بازی‌های کودکان  نوشته  گروه روان شناسی کودک موسسه قوی سفید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شگفتی‌های رشد در بازی‌های کودکان

شگفتی‌های رشد در بازی‌های کودکان کتابی است که به همت گروه روان‌شناسی انتشارات قوی سفید کودکان به چاپ رسیده است.

بازی، که اغلب با فعالیت جسمانی همراه است، با رشد و تکامل اندام کودکان، مهارت‌های جنبشی مناسب و آمادگی جسمانی آنها ارتباط نزدیک دارد. کودکان با فعالیت‌های جسمانی به مهارت‌های حرکتی می‌رسند. در نتیجه آن‌ها را قادر می‌سازد نا از نظر جسمانی، اطمینان ایمنی و اتکاء به نفس پیدا کنند. از طرف دیگر، بازی در سطوح مختلف رشد وظایف متعددی را برعهده می‌گیرد. به عنوان مثال، کودکان نیاز به اجتماعی شدن دارند و بازی فرصت مناسبی به آنها می‌دهد تا رفتارشان را با دیگران هماهنگ کنند و چیزی را که شاید با دیده‌ی¬ آنها متفاوت است بپذیرند. شواهد بسیاری نیز بر وجود رابطه بین بازی و رشد شناختی دلالت دارد.

 افزایش مهارت در برنامه‌ریزی، توانایی حل مسئله، خلاقیت، دست یافتن به دوراندیشی، رشد زبان، همه و همه در بازی کودکان متجلی می‌شود. برای پی‌بردن به ارزش و اهمیت بازی، باید، بازی کودکان و نحوه‌ی اجرای آن را بشناسیم و هرگز بازی کردن کودک را بیهوده تلقی نکنیم. زمان بازی، زمان بدست آوردن دانش و تجربه است.

 درباره کتاب شگفتی‌های رشد در بازی‌های کودکان

این کتاب تلاش می کند که والدین و مربیان گرامی را با بازی کودکان از زوایای مختلف آشنا کند. در ابتدا به تاثیر بازی بر رشد همه جانبه کودکان می‌پردازد تا مخاطب را به ارزش و اهمیت بازی در رشد کودک آگاه کند و در ادامه عوامل موثر در بازی کودکان شامل عوامل درونی و بیرونی را معرفی می‌شوند. 

شما در این کتاب با دسته‌بندی انواع بازی‌های کودکان و زیبایی‌ها و اهمیت آنها آشنا می‌شوید و در ادامه انواع اسباب‌بازی‌هایی که شما اغلب آنها را می‌شناسید توصیف می‌شوند و به نقش هر یک در رشد همه‌جانبه کودک اشاره می‌شود.

در پایان جهت آگاهی بیشتر والدین اسباب‌بازی‌هایی که در چهار دوره‌ی سنی از تولد تا هشت سالگی نقشی سازنده در رشد کودک دارد، به تفکیک نقشی که در جنبه‌های مختلف رشد دارد، معرفی شده‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۴-۴۱۲-۷
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۴-۴۱۲-۷