با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازگشت به حالت اولیه از تمرین

دانلود و خرید کتاب بازگشت به حالت اولیه از تمرین

چگونگی کنترل خستگی برای افزایش عملکرد

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازگشت به حالت اولیه از تمرین  نوشته  جیمز هافمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بازگشت به حالت اولیه از تمرین

کتاب بازگشت به حالت اولیه از تمرین نوشته جیمز هافمن و مایک اسراتل و ملیسا داویس با ترجمه ریحانه شهبازی و میترا خادم الشریعه و مریم رشیدی منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق چگونگی کنترل خستگی برای افزایش عملکرد را بررسی می‌کند.

درباره کتاب بازگشت به حالت اولیه از تمرین

تمرین مفهومی گسترده با تعریفی وسیع است. این تعریف هر سطح از مهارت و فعالیت را شامل می‌شود: موسیقیدان ماهری که حافظه‌ی عضلانی خود را برای یک اجرای مهم ورزیده می‌کند، صنعتگری که سال‌ها حرفه خود را تمرین می‌کند تا آن را به کمال برساند و ورزشکاری که ممکن است تکنیک‌های جسمانی متعددی را به کار بگیرد تا به بهترین فرد در یک رشته ورزش تبدیل شود.

زمانی که خود را آماده تمرین می‌کنید احتمالاً هدفی را در ذهن دارید که ممکن است آن قدرت کاربردی، چابکی، استقامت یا کسب بردهای بیشتر در ورزش مورد نظر باشد. مهم نیست برای چه چیزی تمرین می‌کنید، همه با هدف یکسانی تمرین می‌کنند: بهتر شدن. با گذشت زمان تمرین باعث پیشرفت می‌شود. نتیجه تمرینات بلافاصله یا پس از یک جلسه تمرین مشاهده نمی‌شوند.

در واقع در هر جلسه تمرینی معینی معمولاً پسرفت را تجربه می‌کنیم. مفیدترین جلسات تمرین بیشترین سطح خستگی را ایجاد می‌کنند. خسته کردن خود به این شکل زمینه پیشرفت را هموار می‌کند. در حالیکه برای بهتر شدن تمرین می‌کنیم، اما پسرفت‌های موقتی بخشی بزرگی از این فرآیند پیشرفت است.

فرآیند پیشرفت چرخه‌ای از خستگی و به دنبال آن استراحت است تا با گذشت زمان بازسازی به سمت بزرگتر، بهتر، سریع‌تر و قوی‌تر شدن را شاهد باشیم. این چرخه با تمرین کردن برای رسیدن به خستگی شروع می‌شود و فرآیند بازسازی بلافاصله پس از تمرین شروع می‌شود.

در واقع در طول فرآیند بازسازی است که پیشرفت می‌کنیم. ما سیستم‌های عملکرد خود را سازگار می‌کنیم، بهبود می‌یابیم و انرژی لازم برای جلسه‌ی تمرین بعدی را دوباره بدست می‌آوریم. به همین ترتیب زمانی که برای یادگیری فعالیت‌ها و حرکات جدید تمرین می‌کنیم در طول فرآیند بازسازی است که یادگیری جدید تثبیت شده و به حافظه‌ی بلند مدت سپرده می‌شود.

اگر تا به حال نگاهی به برخی از کتاب‌های بهینه‌سازی تمرین انداخته باشید، متوجه تعداد بسیار بالای آن‌ها می‌شوید. نه تنها منابع بیشماری در مورد فرآیند کلی تمرین وجود دارد، کتاب‌هایی نیز به شکل ویژه برای تمرین در هر رشته ورزشی و زیرشاخه‌های آن اختصاص یافته‌اند. کتاب‌هایی در مورد تمرین در هر رشته ورزشی از وزنه برداری تا ورزش‌های سه گانه تا اسکیت نمایشی و غیره وجود دارد. اگر مایل باشید درک عمیقی از بهترین روش تمرین کسب کنید، تنها کافی است این کتاب را بخوانید. 

خواندن کتاب بازگشت به حالت اولیه از تمرین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و کسانی که دوست دارند زندگی پرنشاط‌‌ ‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۶۰۹-۸-۳
تعداد صفحات۲۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۶۰۹-۸-۳