با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آیا فرزند شما افسرده است؟

دانلود و خرید کتاب آیا فرزند شما افسرده است؟

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آیا فرزند شما افسرده است؟  نوشته  ناتان ناپارستک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آیا فرزند شما افسرده است؟

آیا فرزند شما افسرده است؟ کتابی با موضوع روان‌شناسی کودکان، نوشته دکتر ناتان ناپارستک یکی از کتاب‌های مجموعه همه‌چیز دربارهٔ کودک شما است. این مجموعه را انتشارات افراز به چاپ رسانده است.  

درباره کتاب آیا فرزند شما افسرده است؟

چگونه می‌توانم بگویم کودکم افسرده است؟، تفاوت افسردگی کودکان و بزرگسالان چیست؟، چه دلایلی باعث افسردگی می‌شود؟، چه رابطه‌ای میان عوامل ژنتیکی و محیطی وجود دارد؟، آیا تمام افسردگی‌ها شبیه هم هستند؟،چگونه می‌توان افسردگی کودکان را تشخیص داد؟، چگونه می‌توانم خودم را برای نخستین ملاقات با روان‌شناس آماده کنم؟ در نخستین ملاقات چه اتفاقی خواهد افتاد؟، اگر فکر می‌کنم کودکم با خطر خودکشی روبه‌رو است، چه باید بکنم؟

 این‌ها سوالاتی است که دکتر ناتان ناپارستک، روان‌شناس کودک و نوجوان در این کتاب به تدریج به آنها پاسخ می‌گوید. کتاب سه بخش دارد. بخش اول علایم افسردگی در کودکان را بررسی می‌کند.

 بخش دوم درباره تعیین مسیر درمان افسردگی کودکان است و بخش سوم به چگونگی ورود و دخالت والدین در روند بهبودی کودک اشاره دارد.

خواندن کتاب آیا فرزند شما افسرده است؟ را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

مخاطب این کتاب تمامی والدینی هستند که فرزندشان دوران کودکی را سپری می‌کند.

 بخشی از کتاب آیا فرزند شما افسرده است؟

والدین کودک افسرده ممکن است احساس درماندگی و سردرگمی کنند، اما من به شما اطمینان می‌دهم که لازم نیست پاسخ تمام سؤالاتتان را بدانید. شما اولین و بهترین حامی فرزندتان هستید، بنابراین باید بدانید که چه سؤالاتی باید مطرح کنید و پاسخی را که روان‌پزشک به شما می‌دهد، تحلیل و تفسیر نمایید. نگرانی شما و ارتباط روزانه با فرزندتان از جمله مسائل مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

هرچند بخشی از زندگی روزانه فرزندتان در مدرسه می‌گذرد، نباید انتظار داشته باشید که مدرسه، شما را در جریان افسردگی فرزندتان بگذارد. از آنجایی که کودکان افسرده اختلال رفتاری یا مشکلات یادگیری‌شان را در مدرسه بروز نمی‌دهند، کمتر پیش می‌آید که معلم دانش‌آموزی را که سر کلاس بی‌قرار است یا نمرات امتحاناتش پایین است، نزد روان‌پزشک بفرستد.

به یاد داشته باشید که تشخیص افسردگی مراحل بسیاری دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۸۳۷-۳۱-۱
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۸۳۷-۳۱-۱