این کتاب را فعلا نخر
۳٫۵از ۲۲ نظر

دانلود کتاب صوتی این کتاب را فعلا نخر

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۵از ۲۲ نظر
۳٫۵از ۲۲ نظر
۳٫۵از ۲۲ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی این کتاب را فعلا نخر

این کتاب را فعلا نخر یا هنر پشت گوش انداختن اثری از جان پری است که ترجمه مسیحا برزگر و گویندگی میلاد فتوحی منتشر شده است. 

درباره کتاب این کتاب را فعلا نخر

جان پری در این اثر با شما درباره رار کردن از چنگ یأس و بی‌انگیزگی و شکوفایی استعدادها سخن می‌گوید. پری در این کتاب به پشت‌گوش اندازهایی مثل خودش می‌آموزد که چطور با سروسامان دادن به این کارشان بهترین استفاده را از ان بکنند.

این اثر برنامه‌ای جامع برای بیرون آمدن از ناامیدی است برنامه‌ای مختصر و موثر برای این که از استعداد پشت‌گوش‌اندازیتان استفاده کنید و سروقت به کارهای مهمتان برسید.

 شنیدن کتاب این کتاب را فعلا نخر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر پشت گوش انداختن مداوم انگیزه شمار ا تحت تاثیر قرار داده و کارهای مهمی که می‌خواهید بکنید، همه عقب افتاده‌اند این کتاب را بشنوید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
کاربر ۲۱۴۸۲۷۷
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

کتاب فوق العاده ضعیف بود هدفی بجز معرفی خود نویسنده به عنوان یک پشت گوش انداز ساختار یافته نداشت. فقط یک پیام متفاوت داشت و آن اینکه اگر پشت گوش انداز هستید ناراحت نباشید و خودتان را مجبور کنید پشت گوش نیاندازید.

- بیشتر
بی هویت
۱۳۹۹/۰۷/۱۰

کتاب قشنگیه من ک خیلی خوشم اومد

کاربر ۲۱۵۷۳۲۸
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

کتاب‌خوبی بود ارزش خواندن دارد.

عادل کبیری
۱۳۹۹/۰۵/۲۷

اگر دنبال راه حلی برای کنار گذاشتن اهمال کاری هستید این کتاب خیلی موثر نیست! دراصل از نظر فلسفی به این موضوع پرداخته و سعی کرده ریشه های اون رو پیدا کنه و به کسایی که با این موضوع مشکل

- بیشتر
koohyar
۱۳۹۹/۰۵/۱۲

خیلی این کتاب اموزنده بود و عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی