آسمان پرستاره‌ی وجود
۴٫۲از ۵ نظر

دانلود کتاب آسمان پرستاره‌ی وجود

زیبایی‌های درونتان را کشف کنید

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۲از ۵ نظر
۴٫۲از ۵ نظر
۴٫۲از ۵ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آسمان پرستاره‌ی وجود

کتاب آسمان پرستاره‌ی وجود نوشته دبی فورد با ترجمه سیما فرجی منتشر شده است این کتاب به شما کمک می‌کند جدا از تمام تجربیات مادی زیبایی‌های درونتان را کشف کنید و بااین کشف به آرامش معنوی بیشتری برسید.

درباره کتاب آسمان پرستاره‌ی وجود

دبی فورد در این کتاب می‌کوشد اقدامی را فراتر از این انجام دهد که به‌سادگی وجودداشتن چنین نیرویی را به ما یادآوری کند. او در این کتاب مطالبی را فراتر از وجودداشتن خداوند یا حتی یادآوری‌کردن شکوه قدرت او نوشته است. دبی در این کتاب نوشته است ما چگونه، با تمرین‌کردن چند گام درست و بنیادین در مسیر دگرگونی معنوی، می‌توانیم به‌معنای‌واقعی حضور و قدرت خداوند را در زندگی‌مان احساس کنیم و هرچه بیشتر از او کمک بگیریم. دعاکردن، بخشیدن و فروتنی‌کردن در برابر خداوند در واقع این چند گام بنیادین را شامل می‌شود.

خواندن کتاب آسمان پرستاره‌ی وجود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دنیا گاهی جدا از مادیاتی از است که می‌بینیم گاهی برای تجربه حال بهتر نیاز داریم چیزی را در خودمان کشف کنیم این کتاب به تمام انسان‌ها کمک می‌کند درونشان را پیدا کنند.

بخش‌هایی از کتاب آسمان پرستاره‌ی وجود

می‌توانید شیوهٔ خودتان را برای پاکسازی مواد و انرژی‌های سمی از بدنتان به‌کار ببرید. وقتی هدفتان بسیار شفاف باشد؛ شیوه‌هایی فراوان برای شما وجود خواهد داشت. در این صورت، هیچ شیوه‌ای را نمی‌توان به‌منزلهٔ یگانه شیوهٔ مناسب برای این هدف در نظر گرفت. همان‌گونه که می‌دانید؛ هدف شما در این زمینه فقط و فقط پاکسازی وجودتان است. شما می‌توانید به شعلهٔ شمع خیره شوید و از نور آن برای پاکسازی ذهن و جسمتان استفاده کنید؛ می‌توانید به انسانی پاک و معنوی بیندیشید؛ می‌توانید سرودهایی مذهبی را بخوانید که پیام‌هایی سراسر عشق و جانسپاری را شامل می‌شوند؛ همچنین، می‌توانید نام‌های خداوند را زمزمه کنید. هریک از این شیوه‌ها و همهٔ آن‌ها به شما کمک می‌کند تا پاکسازی آگاهی‌تان را به‌خوبی انجام دهید.

به‌یاد داشته باشید در طی روز پاکسازی خود بکوشید عمیق نفس بکشید. از بازدمتان برای رهاکردن هر موضوعی استفاده کنید که دیگر به آن نیاز ندارید، دیگر به پیشروی شما کمک نمی‌کند و، به‌جای تقویت‌کردن نور و روشنایی وجودتان، فقط و فقط تاریکی‌های وجودتان را تغذیه و تقویت می‌کند. به موسیقی‌های تسکین‌دهنده، آرامش‌بخش، ملایم و انگیزه‌بخش گوش کنید. بارها و بارها و بارها، آگاهانه و با صدای بلند، اعلام کنید که قصد دارید چه موضوعی را رها کنید و در آن لحظه مشتاق هستید پذیرای چه موهبتی باشید. در این مرحله، اعلام کنید که گذشتهٔ شما شسته و پاک شده است و آینده‌ای جدید پیش روی‌تان قرار دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
ققنوس
۱۳۹۹/۰۲/۲۸

کتابی عالی برای رابطه بهترتون با خدا و دعا کردن اگه ایمان داشته باشید و خودتون رو تسلیم کنید معجزه براتون اتفاق میفته. من خودم به معجزاتی رسیدم که باورش برای خودم محال بود. رابطه قشنگی با خدا بسازید و وجودتون رو

- بیشتر
بسیار عالی
۱۳۹۸/۱۲/۲۷

بسیار عالی

arezuuu
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

نثر روان و دل انگیز ولی فاقد حتی یک نکته ی جدید یا کلیدی 🤦‍♀️🤦‍♀️

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۹۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۹۹۸-۰
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۹۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۹۹۸-۰