با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مسری

دانلود و خرید کتاب مسری

چرا محصول و ایده‌ها محبوب می‌شوند؟

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مسری  نوشته  جونا  برگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب مسری

کتابچه مُسری چکیده‌ای از مطالب کتاب مسری نوشته جونا برگر است. برگر در این کتاب نشان می‌دهد که چرا محصولات و ایده‌ها محبوب می‌شوند.

درباره کتاب مسری

چه چیزی یک ایده، محصول و یا رفتار را مسری می‌کند و آن را بدون هیچ‌گونه هزینه واقعی بازاریابی، در سطح وسیعی گسترش می‌دهد؟ ممکن است فکر کنید که این امر شانسی و تصادفی است، اما معمولاً این‌گونه نیست. محصولات و ایده‌ها، هر زمان و هرجایی که این شش اصل کلی وارد عمل شوند، مسری می‌شوند.

هر محصول، ایده و یا رفتار، قابلیت مسری شدن دارد؛ حتی چیزهای معمولی مثل یک مخلوط‌کن آشپزخانه، یک موتور جستجوی آنلاین یا یک رستوران کوچک در فیلادلفیا. اعتبار و نفوذ اجتماعی می‌تواند هرگونه ایده‌ای را در صورت مدیریت صحیح، معروف کند. مسری و وایرال شدن امر تصادفی و شانسی نیست. ایده‌های مسری دارای اعتبارِ اجتماعی، محرک‌ها، احساس، روشی برای استفاده عمومی، ارزش عملی و داستان‌های به‌یادماندنی‌اند.

مردم، اطلاعات را به اشتراک نمی‌گذارند؛ آن‌ها داستان می‌گویند. اگر بتوانید ایده خود را به‌صورت روایتی درآورید که مردم بخواهند آن را به اشتراک بگذارند، تبلیغ کلامی را گسترش خواهند داد. ترفند موردنظر این است که پیام خود را به‌قدری درونی کنید که مردم نتوانند بدون آن، داستان تعریف کنند.

هیچ‌کس در فکر اطلاعات خالص نیست. در عوض، همگی ما موقع سخن گفتن، داستان‌ تعریف می‌کنیم و در حین انجام این کار است که اطلاعات همراه می‌شوند. داستان‌‌گویی روشی عالی برای قرار دادن اطلاعات در قلب و روح شنونده‌ است، جایی که در آن تصمیم‌های مهمی گرفته می‌شود؛ و حتی بهتر از آن، داستان‌های کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتند، حتی در عصری که پر از جایگزین‌های دیجیتال است.

شما نیازمند به ساخت ویدئو برای جمع‌آوری اعتبار اجتماعی نیستید. همین‌طور هم نیاز نیست تا برای پیدا کردن هر محرکی، از روند خود خارج شوید. حتی مجبور نیستید با روش‌های خلاقانه، تصمیم‌های شخصی را عمومی کنید. تمام آنچه می‌بایست انجام دهید این است که بفهمید چه چیز مفیدی درباره محصول و یا ایده شما وجود دارد و سپس، اشتراک اطلاعات میان افراد و دوستانشان را آسان کنید. جونا برگر در کتاب مسری تمام راز و رمزهای به دست آوردن محبوبیت نزد مشتری را آموزش می‌دهد.

خواندن کتابچه مسری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت در کسب‌وکار علاقه دارید اما وقت کافی برای خواندن کتاب کامل آن را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴ صفحه
نوع فایل