با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صبح جادویی

دانلود و خرید کتاب صبح جادویی

شش عادتی که با انجام آن‌ها قبل از ساعت ۸ صبح، زندگی‌تان دگرگون خواهد شد

۴٫۵ از ۷۰ نظر
۴٫۵ از ۷۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صبح جادویی  نوشته  هال الرود  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صبح جادویی

کتاب صبح جادویی نوشته هال الرود که با ترجمه فاطمه فراهانی و توسط گروه سبکتو منتشر شده است. نشان می‌دهد همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می‌توانیم زندگی رویایی‌مان را خلق کنیم.

درباره کتاب صبح جادویی

هال الرود نویسنده صبح جادویی سال ۱۹۹۹ در بیست سالگی در حالی که زندگی خوب و آرامی داشت، یکی از بهترین ویزیتورهای یک شرکت بازاریابی بود. نامزدی دوست داشتنی، خانواده همیشه پشتیبان و دوستان بسیار خوبی هم داشت و به معنای واقعی کلمه خوشبخت بود همه چیزش را از دست داد. در یکی از شب‌ها با یک راننده مست تصادف کرد و در صحنه تصادف برای چند لحظه از دنیا رفت و پس از شش روز ماندن در کما به هوش آمد و خبردار شد که دیگر هرگز نمی‌تواند راه برود ، با یازده استخوان شکسته و آسیب مغزی جدی و دختری که در بیمارستان، نامزدی‌اش را با او به هم زد. گرچه کنار آمدن با شرایط جدید آسان نبود و گه گاهی با خود می‌اندیشید که چرا این اتفاق باید برای او بیفتد اما باید مسئولیت بازگشت زندگی‌اش به شرایط مطلوب گذشته را می‌پذیرفت و به جای ناله و شکایت اوضاع را آن گونه که بود در آغوش می گرفت. او با نوشتن این کتاب نشان داد چطور می‌شود در هر حال موفق بود.

کتاب «صبح جادویی» شامل شش عادتی است هال الرود که با انجام آنها قبل از ساعت ۸ صبح زندگی‌اش را متحول کرد.

صبح جادویی چگونه زندگی شما را متحول می کند؟

صبح جادویی نه تنها توانمندساز، بلکه ساده و مفرح است. شما خیلی زود می‌توانید آن را بدون هیچ گونه زحمتی در باقی عمرتان به کار ببندید.

در حالی که هنوز هم می‌توانید هر وقت که دوست دارید به رختخواب بروید، شگفت زده می‌شوید وقتی می‌فهمید دیگر تمایلی به این کار ندارید.

حتی در روزهای تعطیل و آخر هفته هم می توانید خیلی زود بیدار شوید، آن هم فقط به این دلیل که با سحرخیز بودن، احساس بهتری به شما دست می‌دهد و عملکردتان بهتر می‌شود.

این ها برخی از رایج‌ترین و در عین حال عمیق ترین مزایایی است که می‌توانید از صبح جادویی انتظار داشته باشید.

«صبح جادویی» به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که تغییراتی سریع و عمیق در همه جنبه‌های زندگی‌تان به وجود می‌آورد. اگر واقعا به دنبال بهبود زندگی‌تان هستید حتما این کتاب را گوش کنید.

خواندن کتاب صبح جادویی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مهم نیست کجای دنیا زندگی می‌کنید و یا چه شغلی دارید شما باید این کتاب را بشنوید تا فردای بهتری را شروع کنید.

بخشی از کتاب صبح جادویی

«بسیاری از مردم به یک زندگی معمولی تن می‌دهند و در موضعی منفعل هر آن چه را زندگی به آنها می‌دهد می پذیرند.

افرادی که در یک جنبه از زندگی مانند کسب و کارشان کاملاَ موفق هستند، در جنبه‌های دیگری مانند سلامتی یا روابط اجتماعی به سطح معمولی قانع می‌شوند. همان طور که (ست گودین) به خوبی این موضوع را بیان کرده است: آیا دو واژه‌ی متوسط و معمولی با هم تفاوت دارند؟ نه، تفاوت چندانی ندارند.

اگر بخواهیم میزان موفقیت، رضایتمندی و دستیابی به اهداف را در هر یک از جنبه‌های زندگی بین یک تا ده درجه بندی کنیم، همه‌ی ما مایلیم به سطح ده برسیم، این طور نیست؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۳)
holo
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

این کتاب را چند جایی دیدم که معرفی کردند و مشتاق خوندن این کتاب بودم تا اینکه توی طاقچه دیدم و خوندمش! کتااااب بسیاااار عالی و فوق العاده(البته اگر تو زندگیت اثر بدی) پیشنهاد من به تمامی آدم های دور و اطراف

- بیشتر
kimiam
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

برای ایجاد انگیزه، اینکه با خودت طی کنی کاری رو شروع کنی کتاب خوبیه شاید مطالبی که بازگو میشه رو خودمون ازش اگاه باشیم اما مرورش و تبدیل این مطالب به عمل هست که مهمه

مانیا
۱۳۹۸/۱۲/۲۰

عالی بود من ک ه خیلی از اون موقعی که کتاب رو خوندم عوض شدم یعنی در حد تیم ملی

Mansure
۱۳۹۹/۰۷/۱۱

من این کتاب کاغذی رو خوندم،خیلی مفید وانگیزه بخش بود، مخصوصاً داستان زندگی خود نویسنده خیلی برام جالب بود

صدیقه
۱۳۹۹/۰۴/۰۹

کتاب بسیار عالی و فوق العاده کاربردی

habibi
۱۳۹۹/۰۴/۲۲

شاید گفتن این جمله که، این کتاب تکرار مطالبی هست که همه میدونیم، غلط نباشه. به همین دلیل شاید فقط یه تلنگر باشه برای با اراده ها.

mohamad
۱۳۹۹/۰۵/۱۶

عالی... برای تغییر در سبک زندگی!! مرسی دارین

سارا
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

خیلی عالیه. بصورت کاملا مشخص برنامه ریزی کردن را آموزش میدهد و با هر سطرش احساس انرژی میکنید. حتما بخونید

کاربر ۲۰۸۵۳۴۹
۱۳۹۹/۰۶/۱۵

صرفا فقط خواندن کتاب نیست برای هر کاری اراده قوی لازم هست.. درباره کتاب هم :یه سری تکنیک و جملات انگیزشی برای تشویق افراد به سحر خیزی در صبح

مرادپور
۱۳۹۹/۰۱/۰۸

کتاب خوبی بود🌷

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸۵)
غلبه‌بر تنبلی‌ها و تعلل‌ها: ابتدا به سراغ بدترین بروید: همه ما کارهایی داریم که از انجامشان متنفریم و هر کاری انجام می‌دهیم تا آن را به تعویق بیندازیم. پس بهترین کار این است که خسته‌کننده‌ترین و کسالت‌آورترین کار را اول از همه انجام دهیم. وقتی بتوانید آن کار را از سر راه خود بردارید، بقیه روز خود با احساس بهتری پیش می‌رود و مؤثرتر عمل خواهید کرد.
م.دهقان
هر چیز خوبی که در این دنیا یاد می‌گیرید را به دیگران هم یاد دهید. از این نترسید که آن‌ها روش کار را می‌فهمند و ممکن است از شما سبقت بگیرند. رویاهای هیچ کس شبیه دیگری نیست، هیچ کدام از انسان‌های روی کره زمین یک رویا ندارند. وقتی به دیگران آموزه‌های این میکروکتاب را بگویید و یک قدم برای موفقیت آن‌ها بردارید، کل کائنات ۱۰ قدم برای موفقیت شما برمی‌دارند.
عرفان
۱۰ روز اول سخت‌ترین قسمت کار برای شما خواهد بود، به حدی که فکر می‌کنید غیرممکن است بتوانید عادت خود را ترک کنید. همه وجود شما در مقابل تغییر مقاومت می‌کند. این ۱۰ روز موقتی است و شما از بحران آن عبور خواهید کرد.
erfan erfan
زندگی در عصر جدید سکوت را از ما دور کرده است. به همین دلیل اولین راهکار اساسی یافتن سکوت است. البته سکوتی که هدفمند باشد. هر روز صبح، زمانی را به سکوت و تامل بپردازید تا استرس و نگرانی از شما دور شود.
erfan erfan
هیچ عذر و بهانه‌ای برای تغییر و بهبود زندگی پذیرفتنی نیست.
محمدحسین بهرام‌پور
میزان کیفیت و ساعت خواب ما به باورهایمان وابسته است. اگر هنگام برخواستن از خواب باور داشته باشیم که ۷ ساعت خواب برایمان کافی بوده، انرژی پیدا خواهیم کرد. اما اگر فکر کنیم که نه باز هم به خواب نیاز داریم، صبح خود را سرحال آغاز نمی‌کنیم. حتی اگر شب قبل بگویید اگر فردا فقط ۶ ساعت بخوابم خیلی کم است، روی کیفیت بیدار شدنتان هم تاثیر منفی می‌گذارد.
erfan erfan
همه اتفاقات ناراحت کننده، درس مهمی در زندگی به من داد، اینکه باید برای موفقیت در زندگی از شکست‌هایی که تجربه کردم برای ساختن یک «منِ جدید» بهره ببرم.
rashid
صبح شما روی همه جنبه‌های زندگی‌تان تاثیر می‌گذارد. به راحتی می‌توانید با تغییر در صبح به هر چیزی که می‌خواهید برسید. شاید بگویید من فرد سحرخیزی نیستم و اگر زود بیدار شوم شاید حالم زیاد خوب نباشد. اهمیتی ندارد که دیروز چطور، چگونه و چه ساعتی از خواب بیدار می‌شدید، صبح جادویی برای همه انسان‌های روی کره زمین مفید است
م.دهقان
وقتی شما هم بتوانید خودتان را مورد آزمایش قرار دهید و خارج از محدوده آسایش‌تان قدم بردارید، آن وقت به رهایی خواهید رسید.
امیرحسین
چه انسان سحرخیزی باشید چه نه، به مرور زمان یاد می‌گیرد که چطور این کار را انجام دهید
م.دهقان

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۳ صفحه
نوع فایلEPUB