با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زندگی‌تو خوب کن

دانلود و خرید کتاب زندگی‌تو خوب کن

کنترل زندگی و افکارتان را بدست بگیرید

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی‌تو خوب کن  نوشته  لوئیز ال. هی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب زندگی‌تو خوب کن

 لوئیز هی نویسنده معروف حوزه موفقیت در میکروکتاب زندگی‌تو خوب کن به شما می‌گوید که چطور با تغییر افکار و دیدگاه‌تان به زندگی می‌توانید از پس مشکلات و موانع بربیایید. 

درباره کتاب زندگی‌تو خوب کن

زندگی امروز بسیاری از ما با مشکلات و موانع گره خورده است. گاهی دست به هر کاری می‌زنیم به نتیجه نمی‌رسیم یا اوضاع بدتر می‌شود. لوئیز هی معتقد است که این مشکل نه به خاطر دیگران و نه عوامل بیرونی است، بلکه به خاطر خود شما و افکارتان است. همچنین او در این میکروکتاب در مورد بخشی از کتاب دیگرش به نام شفای تن صحبت می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چطور تغییر افکار می‌تواند دردهای جسمانی شما را خوب کند. او با همین روش توانست سرطان وخیمش را طوری درمان کند که گویی هرگز نبوده. زندگی‌تو خوب کن یکی از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های دنیا بوده است.

خواندن کتاب زندگی‌تو خوب کن را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

علاقه‌مندان به حوزه موفقیت و خودیاری را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم

درباره لوئیز هی

لوئیز هی، به عنوان یکی از مربیان پیشگام در زمینه خودباوری شناخته می‌شود. او که دوران کودکی و نوجوانی سختی را پشت سر گذاشته بود، از شیکاگو به نیویورک رفت و در آنجا با آثار فلورانس اسکاول شین و ارنست هولمز در خصوص تفکر نو آشنا شد. در آن زمان آنها ادعا می‌کردند که خوش‌بینی می‌تواند شرایط مادی مردم را تغییر داده و همچنین مشکلات جسمی ‌را برطرف سازد. لوئیز این تفکر را باور کرد و تحقیقات زیادی انجام داد و نهایتا در سال ۱۹۷۲ اولین کتاب او با نام شفای تن چاپ شد که با فروش در ۳۳کشور جهان و ترجمه به ۲۵ زبان دنیا به یکی از پرفروش ترین کتاب‌های زمان خود بدل شد. 

زمانی که لوئیز در اوج شهرت بود متوجه شد که سرطان دارد اما فلسفه شخصی و باورهایش به او کمک کرد تا این بیماری را به طور کامل از بین ببرد. او اکنون موسسه انتشاراتی خودش با نام "هی‌هاوس" که از نشیمن خانه‌اش شروع و به یکی از مشهورترین موسسات چاپ تبدیل شد را اداره می‌کند و یکی از معروفترین سخنرانان انگیزشی و نویسندگان آمریکاست.

درباره میکروکتاب

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در کمترین زمان دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارند و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد. در بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید دریک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش اصلی هم چکیده مفید آن است.

بخشی از کتاب زندگی‌تو خوب کن

به هر چیزی که فکر کنیم اتفاق می‌افتد. این قدرت افکار ماست که گاهی آن را نادیده می‌گیریم. وقتی فکر کنیم که کسی دوستمان ندارد، در واقعیت اتفاق می‌افتد و دیگران ما را دوست نخواهند داشت. اما اگر بتوانیم فکر کنیم که انسانی عزیز و دوست داشتنی هستیم، همه ما را دوست خواهند داشت.

فکر کردن در مورد هر چیزی می‌تواند به یک اعتقاد در ذهن شما تبدیل شود. وقتی به فکری که در ذهنتان است اعتقاد پیدا می‌کنید، کائنات آن را برای شما برآورده می‌کند. برای کائنات اهمیتی ندارد که فکر شما در مورد چه چیزی است، یا چقدر خوب و چقدر بد است، کائنات فقط وظیفه برآورده کردن افکار و اعتقادات شما را برعهده دارند.

گاهی اوقات شرایط محیط زندگی، افکار و فرهنگ‌ها باعث می‌شود تا ذهن ما فقط به طرف موارد منفی حرکت کند. عقایدی وجود دارد که درست نیست اما نباید با باور کردن آنها خودمان را محدود کنیم. مثل: «زن که نمی‌تونه پول دربیاره» یا «مرد که گریه نمی‌کنه».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Zahra🌿
۱۳۹۸/۱۰/۰۹

خیلی خوب.ادبیات روان و قابل فهم. در مورد بهبود شرایط زندگی و رهایی از افکار منفیه.در واقع حرف اصلیش اینه که خودتون رو دوست داشته باشید. من تازه فهمیدم نویسنده فوت کرده...روحش شاد واقعا این اثرش بی نظیر بود❤💔

گل رز زیبا
۱۳۹۹/۰۹/۱۰

کتاب بسیارتاثیرگذارومفیداست ومتنی روان همراه باخوداگاهی داردکه ازهمان اول مارا مایل به تغییرات مثبت میکند.فقط کاش صوتی این کتاب هم بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۴۹صفحه
نوع فایلEPUB