با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هویت رقابتی

دانلود و خرید کتاب هویت رقابتی

مدیریت نوین برند برای ملت‌ها، شهرها و سرزمین‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هویت رقابتی  نوشته  سایمون آنهلت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هویت رقابتی

هویت رقابتی مفهومی است که تاثیر بسزایی بر توسعه و رقابت دولت‌ها، مناطق و شهرها دارد. سیمون آنهلت در کتاب هویت رقابتی، این مفهوم را تشریح می‌کند و به مدیریت نوین برند برای ملت‌ها، شهرها و سرزمین‌ها می‌پردازد. ابولفضل معصوم‌زاده زواره و شهاب‌الدین شمس، این کتاب را به فارسی ترجمه کرده‌اند.


درباره کتاب هویت رقابتی

هویت رقابتی مدلی برای افزایش رقابت‌پذیری در دنیاست. این مفهوم از ایده برند و برندسازی به روش خاصی استفاده می‌کند. این مفهوم در درجه نخست زمینه جذب مصرف‌کنندگان، استعدادها، سرمایه و .... فراهم می‌کند. در درجه دوم نیز باعث انتقال این جاذبه به سایرین می‌شود. در نهایت نیز سلایق و ایده‌های متفاوت برای هدفی واحد، متحد شوند. سیمون آنهلت اعتقاد دارد رقابت‌پذیری بیش از برندسازی با هویت ملی و سیاست و اقتصاد در ارتباط است. او در کتاب هویت رقابتی می‌کوشد تا برخی از تجارب علمی، تئوری‌ها، تحقیقات و .... را جمع‌آوری کند و نقش مدیر یا برند را در سیاست و توسعه ملی به تصویر بکشد.

جملاتی از کتاب هویت رقابتی

وجود مدیریت برند در قلب این رویکرد برای رقابت‌پذیری ملی یک مشکل محسوب می‌شود. امروزه بدگمانی‌های زیادی درمورد برند و برندسازی وجود دارد، و به این حقیقت کمکی نمی‌شود و به‌نظر نمی‌رسد هیچ فردی مفهوم واقعی این کلمات را بداند. برندسازی موضوعی است که به‌طور دائمی در رسانه‌ها وجود دارد و ما به‌عنوان مصرف‌کنندگان هر روزه با برندها مواجهیم؛ بنابراین طبیعتا ایده‌ای شخصی درمورد برند و برندسازی داریم. اکثر ما تصور می‌کنیم که برندسازی تقریبا مترادف تبلیغات، طراحی گرافیکی، ترفیع و روابط عمومی است.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب هویت رقابتی، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

فهرست مطالب کتاب هویت رقابتی

  • فصل اول: هویت رقابتی چیست؟
  • فصل دوم: نظریه هویت رقابتی
  • فصل سوم: درک تصویر ملی
  • فصل چهارم: برنامه‌ریزی برای هویت رقابتی
  • فصل پنجم: پیاده‌سازی هویت رقابتی
  • فصل ششم: هویت رقابتی و توسعه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۰۶
دسته بندی
تعداد صفحات۱۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۰۶