دانلود و خرید کتاب دیگر نگران نیستم! کریستین ای. آدامز ترجمه برزو سریزدی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب دیگر نگران نیستم! اثر کریستین ای. آدامز

کتاب دیگر نگران نیستم!

معرفی کتاب دیگر نگران نیستم!

دیگر نگران نیستم؛ کتابی برای رفع نگرانی، دلشوره و اضطراب در کودکان نوشته کریستین اِی آدامز با تصویر سازی آر.دبلیو.الی است که انتشارات صابرین اقدام به چاپ آن کرده است.

همه کودکان اضطراب طبیعی را تجربه می‌کنند؛ اضطراب جدایی از آشنایان، هراس از غریبه‌ها، ترس از هیولاها در تاریکی با دلقک سیرک، دلیل ایجاد اضطراب در کودک ممکن است اتفاق‌های واقعی یا تخیلی باشد، برای مقابله با گرانی‌ها کودک باید بداند این احساس چیست، چطور به وجود می‌آید و چگونه می شودبا آن دست و پنجه کرد.

درباره کتاب دیگر نگران نیستم

رویکرد این کتاب بر مبنای مطالعات روان‌شناسی است. با‌ آموزه‌های این کتاب کودک می‌آموزد که او این واکنش ناخودآگاه خود را که فکر کردن به بدترین اتفاقات ممکن است بازبینی کند. او یاد می گیرد که درنگ کند، دوباره فکر کند و از خودش بپرسد غیر از آن بدترین گزینه، چه چیزهای دیگری ممکن است روس دهد؟

با استفاده از آموزه‌های کتاب دیگر نگران نیستم، کودک یاد می‌گیرد ترس‌های خودش را زیر نور تازه‌ای ببیند و بررسی کند، در نهایت زمانی که آمادگی پیدا کرد می‌تواند به صورت قدم به قدم بر ترس و نگرانی غلبه کند.

خواندن کتاب دیگر نگران نیستم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه این اثر، هم برای والدین و هم مربیان کودک و نوجوان مفید و اثربخش خواهد بود.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات صابرین

مشاهده همه

نظرات کاربران

elaheh
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

عالی و کاربردی و یه نصیحت به پدر و مادر ها اضطراب بچه ها رو جدی بگیرید و بهشون کمک کنید. اضطراب در طولانی مدت ضربه شدیدی نه فقط به روح که به جسم کودک هم میزنه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۵۳٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۳۶ صفحه

حجم

۵۳٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۳۶ صفحه

قیمت:
۳۲,۰۰۰
تومان