با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دیگر نگران نیستم! اثر کریستین ای. آدامز

دانلود و خرید کتاب دیگر نگران نیستم!

کتابی برای رفع نگرانی، دلشوره و اضطراب در کودکان

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دیگر نگران نیستم!  نوشته  کریستین ای. آدامز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب دیگر نگران نیستم!

دیگر نگران نیستم؛ کتابی برای رفع نگرانی، دلشوره و اضطراب در کودکان نوشته کریستین اِی آدامز با تصویر سازی آر.دبلیو.الی است که انتشارات صابرین اقدام به چاپ آن کرده است.

همه کودکان اضطراب طبیعی را تجربه می‌کنند؛ اضطراب جدایی از آشنایان، هراس از غریبه‌ها، ترس از هیولاها در تاریکی با دلقک سیرک، دلیل ایجاد اضطراب در کودک ممکن است اتفاق‌های واقعی یا تخیلی باشد، برای مقابله با گرانی‌ها کودک باید بداند این احساس چیست، چطور به وجود می‌آید و چگونه می شودبا آن دست و پنجه کرد.

درباره کتاب دیگر نگران نیستم

رویکرد این کتاب بر مبنای مطالعات روان‌شناسی است. با‌ آموزه‌های این کتاب کودک می‌آموزد که او این واکنش ناخودآگاه خود را که فکر کردن به بدترین اتفاقات ممکن است بازبینی کند. او یاد می گیرد که درنگ کند، دوباره فکر کند و از خودش بپرسد غیر از آن بدترین گزینه، چه چیزهای دیگری ممکن است روس دهد؟

با استفاده از آموزه‌های کتاب دیگر نگران نیستم، کودک یاد می‌گیرد ترس‌های خودش را زیر نور تازه‌ای ببیند و بررسی کند، در نهایت زمانی که آمادگی پیدا کرد می‌تواند به صورت قدم به قدم بر ترس و نگرانی غلبه کند.

خواندن کتاب دیگر نگران نیستم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه این اثر، هم برای والدین و هم مربیان کودک و نوجوان مفید و اثربخش خواهد بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
elaheh
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

عالی و کاربردی و یه نصیحت به پدر و مادر ها اضطراب بچه ها رو جدی بگیرید و بهشون کمک کنید. اضطراب در طولانی مدت ضربه شدیدی نه فقط به روح که به جسم کودک هم میزنه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۲