دانلود و خرید کتاب مدرسه‌ی دوست‌داشتنی من مایکلین ماندی ترجمه برزو سریزدی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدرسه‌ی دوست‌داشتنی من اثر مایکلین ماندی

کتاب مدرسه‌ی دوست‌داشتنی من

امتیاز:
۳.۹از ۱۰ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب مدرسه‌ی دوست‌داشتنی من

کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من اثر مایکلین ماندی و با تصویرگری آر.دبلیو. الی، راهنمایی برای رویارویی با مشکلاتی احتمالی است که ممکن است هر کودکی در مدرسه با آن مواجه شود. برزو سریزدی کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من را ترجمه کرده و موسسه انتشارات صابرین آن را به چاپ رسانده است.


درباره کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من

مایکلین ماندی در کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من کوشیده تا مهارت‌های موردنیازی که هر کودک برای بهتر سپری کردن اوقات خود در مدرسه نیاز دارد را جمع‌آوری و ارائه کند. کودکان پس از ورود به مدرسه، بخش قابل توجهی از روز خود را در مدرسه سپری می‌کنند. کودکی که تا پیش از این در آغوش خانواده زندگی می‌کرد باید پس از آن ازپس مسائل خود برآید. والدین هیچگاه نباید فراموش کنند که مشکلات و دغدغه‌های کودکان اگرچه به‌نظر آن‌ها کوچک بیاید، اما برای یک کودک مهم و قابل توجه است. بنابراین برای آنکه کودک شما بتواند از پس اتفاقات احتمالی در مدرسه برآید و در عین حال ارتباط خوبی نیز با سایر کودکان داشته باشد، باید مهارت‌هایی را فراگرفته باشد. کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من اثر مایکلین ماندی با زبانی کودکانه این نکات . مهارت‌ها را به کودکان آموزش می‌دهد.

خواندن کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من نوشته مایکل کندی شامل نکات کاربردی برای کودکان کلاس اول تا سوم دبستان بوده و خواندن آن سبب می‌شود تا کودکان با مهارت‌های موردنیاز برای حضور موفق و شاد در مدرسه آماده شوند. بنابراین اگر کودکی در این گروه سنی دارید، خواندن کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من را به شما پدر و مادر عزیز و کودکتان پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من

بچه‌ها سرشان خیلی شلوغ است! تمام روز را که به مدرسه می‌روی؛ بعد هم ممکن است تمرین ورزش، کلاس زبان یا مقدار زیادی تکلیف داشته باشی. اگر برای انجام دادن همۀ این برنامه‌ها اضطراب داری، شاید لازم است روش انجام دادنشان را تغییر بدهی. مثلا برای امتحان هفتۀ آینده از همین الآن درس بخوان یا اگر در مدرسه وقت خالی پیدا کردی، بخشی از تکالیفت را انجام بده. حواست باشد که خوراکی‌های سالم بخوری؛ این طوری بدن و ذهنت سرحال می‌مانند. اگر تکالیفت آ قدر زیاد است که نمی‌رسی شام بخوری، از پدر یا مادرت خواهش کن برایت یک ساندویچ ساده با آب میوه بیاورند. « برای خواندن جملات بیشتری از کتاب مدرسه‌ی دوست داشتنی من بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های مایکلین ماندی

مشاهده همه

سایر کتاب‌های انتشارات صابرین

مشاهده همه

نظرات کاربران

elaheh
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

خیلی مفیده برای بچه ها

Roshana
۱۴۰۰/۰۲/۲۵

در مورد مدرسه و مشکل و خوبی های آن است من کاغذیش رو هم دارم عالی است حتما بخوانید. 👏👌

کاربر ۲۷۵۹۹۹۶
۱۴۰۰/۰۹/۱۷

بسیار عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها

۳۶ صفحه

حجم

۲٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها

۳۶ صفحه

قیمت:
۳۲,۰۰۰
تومان