با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
از صید ماهی تا پادشاهی

دانلود و خرید کتاب از صید ماهی تا پادشاهی

۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب از صید ماهی تا پادشاهی  نوشته  حمزه سردادور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب از صید ماهی تا پادشاهی

از کتبِ مهم رمان تاریخی اثر حمزه سردادور می‌توان به کتاب (از صید ماهی تا پادشاهی) اشاره کرد. سردادور برای خلقِ رمان‌های خود همواره حوادث تاریخی دوره‌های مختلف را با تخیل درآمیخته و روایت‌هایی جذاب و پرکشش برای خوانندگان خود تدارک می‌دید. نثر او در عین برخورداری از لغات بعضاً کهنه (متناسب با مضمون تاریخی این آثار)، روان و استوار است و این به خاطر احاطه‌ای است که به زبان فارسی و نوشتن نثر فارسی دارد. در این رمان تاریخی نیز بستری را برای شرح داستانی پر اُفت‌وخیز، ماجراجویانه و در عین حال عاشقانه قرار داده و اثری سرگرم‌کننده را پیش روی مخاطب گذاشته است. شرح ماجراهایی که حول محور بلندپروازی‌های جوانان در عهد آل‌بویه شکل می‌گیرد و با مایه‌های عاشقانه درمی‌آمیزد. در واقع این رمان شرح به قدرت رسیدن خاندان آل‌بویه است که خود را از تبار ساسانیان دانسته و در عین ماهی‌گیری در فکر کسب قدرت هستند و...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کامران
۱۳۹۵/۰۸/۳۰

رمانی بسیار جذاب و پر از شور و هیجان. رمانی پر از نکات ریز و درشت،عاشقانه، صریح و آموزنده! رمانی که خواننده را در جای جایش محو خود می کند، به تعجب وامیدارد و گاهی به تعمق، تفکر و سکوت! من شیفته ی

- بیشتر
ساجده
۱۳۹۶/۰۱/۱۸

کتابی بسیار عالی .روایتگر تاریخ به طور زیبا و جذاب.نشان دهنده ی پستی ها وبلندی های روزگار.کارهای اقای سردادور بی نظیر هستند.

احسان
۱۳۹۸/۰۷/۰۴

همیشه عشق های بزرگ و شاعرانه، دردسر های عجیب و بزرگی در پشت پرده خود داشته اند. داستان علی و خورشید هم نقل حکایتی از این شاعرانه های خیال انگیز است.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بالاخره یگانه راهی که به نظر کامرو رسید این بود که در صف دشمنان قوی پنجه ماکان قرار گیرد و در همان میدان کارزار علی را غافلگیر کند و از پا در آورد.
احسان

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۷۵-۶
تعداد صفحات۵۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۷۵-۶