با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حماسه‌های ماندگار پایگاه یکم رزمی هوانیروز

دانلود و خرید کتاب حماسه‌های ماندگار پایگاه یکم رزمی هوانیروز

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حماسه‌های ماندگار پایگاه یکم رزمی هوانیروز  نوشته  بهرام مرادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حماسه‌های ماندگار پایگاه یکم رزمی هوانیروز

کتاب حماسه‌های ماندگار پایگاه یکم رزمی هوانیروز به قلم سرهنگ دکتر خلبان بهرام مرادی گوشه‌ای از دلاوری‌های سربازان وطن در دفاع از تمامیت ارضی و امنیت کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس را بازگو کرده است.

فصل اول کتاب تاریخچه پایگاه هوانیروز کرمانشاه را روایت می‌کند.

فصل دوم به کارنامه پرافتخار عملیاتی این پایگاه می‌پردازد

و فصل سوم جان‌فشانی ها و ایثارگری‌های پرسنل این پایگاه را برمی‌شمارد.

خواندن کتاب حماسه‌های ماندگار پایگاه یکم رزمی هوانیروز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به ادبیات پایداری و دفاع مقدس از خواندن این اثر لذت خواهند برد.

جملاتی از کتاب حماسه‌های ماندگار پایگاه یکم رزمی هوانیروز

هشت سال دفاع مقدس و پرواز بی‌وقفه بالگردهای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی اتفاقی نیست که بتوان براحتی آن را از یاد برد. شجاعت واژه‌ای است که استقلال یک مملکت همیشه مرهون آن می‌باشد و مردان شجاعی که بالگردهای آهنین بال را در میان آتش و دود به پرواز در می آورد ند مصداق بارز آن می باشد.

انگار همین دیروز بود که خلبانان هوانیروز با شجاعت و از جان گذشتگی به مصاف ماشین جنگی دشمن رفتند و از میان آسمان آتش قهر خود را بر سر آنها ریختند؛ به طوری که صدای پرواز خواب را از آنها ربوده بود.

رعب و وحشتی که این خلبانان در دل دشمن ایجاد کردند سرنوشت جنگ را به گونه‌ایی رقم زده که می‌بایستی تاریخ در دل خود هزاران داستان از فداکاری این مردان شجاع بنگارد.۶۶

پرسنل هوانیروز در طول هشت سال دفاع مقدس در پشتیبانی از نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران و بسیج مردمی آنچنان رشادتی را از خود نشان دادند که به جرات می‌توان گفت بدون پشتیبانی این یگان انجام و ادامه هیچ عملیات رزمی و جنگی امکان پذیر نبود.

کوههای سر به فلک کشیده غرب و شمالغرب شاهدان همیشگی از جان گذشتگی تیز پروازان هوانیروز می‌باشند که باید گفت که هوانیروز مدافع بی‌چون و چرای تمام نقاط درگیری در این هشت سال دفاع مقدس و پیش از آن بوده است.

و از همه مهمتر توطئه استکبار جهانیان همان روزهای اول انقلاب در کردستان و غرب کشور و رو در رو قرار دادن ضد انقلاب و جنگ‌های داخلی با انقلاب نو پای میهن عزیزمان بود که مقابله با آن فداکاری عظیمی را می طلبد.

در این هنگام هوانیروز پیشگامان این مبارزه بی امان بود و با حضوری پرشور تمامی پرسنل فداکار و ایثارگر خلبان و فنی پا به عرصه مبارزه گذاشتند و از این آزمایش الهی سربلند بیرون آمدند. تا آنجا که رهبر کبیر و فرزانه انقلاب اسلام ایران حضرت امام خمینی (ره) در پیام تاریخی خود به دلاوران هوانیروز و در چندین سخنرانی دیگر می‌فرماید:

«شجاعت شما دل تمامی میهن دوستان و اسلام باوران را شاد کرده است.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۵
دسته بندی
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۵