با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خانواده گرانت در هلفدونی

دانلود و خرید کتاب خانواده گرانت در هلفدونی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خانواده گرانت در هلفدونی  نوشته  فیلیپ آرداگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خانواده گرانت در هلفدونی

خانواده گرانت در هلفدونی یکی از مجموعه کتاب‌های داستانی خانواده گرانت نوشته فلیپ آرداگ برای کودکان و نوجوانان است. خانواده گرانت یک خانواده عجیب، جالب، بامزه و دردسرساز هستند ک در هر یک از جلدهای این مجموعه داستان‌هایی را خلق می‌کنند.

اکسل شفلر برای این کتاب تصویرگری کرده است و شهلا انتظاریان آن را به فارسی برگردانده است.

درباره مجموعه داستان‌های خانواده گرانت

باید حتما با خانواده گرانت آشنا شوید. آن‌ها آدم‌های کاملا عادی و معمولی هستند که زندگی بسیار ساده‌ای دارند...این خیلی بیمزه است؟ بله حق با شماست. خب راستش را بخواهید خانواده گرانت هم اصلا خانواده‌ای معمولی نیستند. آن‌ها خیلی هم عجیب و غریب هستند. خانم و آقای گرانت و فرزندشان سانی _که در بچگی از گوش‌هایش به بند رخت آویزانش کرده بودند و آقای گرانت او را از همانجا دزدید و آورد_ با هم زندگی می‌کنند و ماجراهای عجیب غریب و خنده داری می‌سازند. راستش باید بگویم اسم دردسرساز واقعا برازنده‌ی این خانواده است!

خواندن مجموعه کتاب‌های خانواده گرانت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مخاطب این کتاب‌ها کودکان و نوجوانان هستند اما بزرگسالان هم از خواندن این مجموعه خنده‌دار لذت خواهند برد.

جملاتی از کتاب خانواده گرانت در هلفدونی

وای نه! خانواده­ی گرانت آزاد می‌­شوند. این­بار موقعیت آن­ها خیلی خطرناک است. اگر مادر خانم گرانت یعنی مالانگ یا همان عجوزه‌ی اندوه. وارد چادر بزرگ مسابقه‌­ی مرباها و مارمالادهای سالم شود، چه اتفاق‌­هایی ممکن است بیفتد؟ خیلی! حالا که کسی دماغش را سنجاب گاز گرفته، زنبورهای فراری، آتش­بازی خطرناک و سقوط هواپیماها «دوباره» را هم به آن اضافه کنید تا ببینید سانی و می­می بیچاره با چه مشکلاتی باید دست و پنجه نرم کنند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱