با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چپکی ها...!

دانلود و خرید کتاب چپکی ها...!

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چپکی ها...!  نوشته  غلامرضا پژوال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چپکی ها...!

کتاب چپکی‌ها، شامل طنزهای مختلف با موضوعاتی گوناگون بوده و غلامرضا پژوال آن را به رشته تحریر درآورده است. انتشارات نظری کتاب چپکی‌ها را که درون مایه طنز دارد، منتشر کرده است.


درباره کتاب چپکی‌ها

کتاب چپکی‌ها مجموعه‌ای از موضوعاتی است که هر روز در زندگی با آن روبرو می‌شویم. غلامرضا پژوال این اتفاقات را به زبان طنز بیان کرده است. غلامرضا پژوال در کتاب چپکی‌ها مجموعه‌ای از تناقضات جالب و عادی که در زندگی شما وجود دارد را به‌گونه‌ای در کنارهم قرار می‌دهد که شما از خواندنشان لذت ببرید. به‌عنوان مثال تابه‌حال دقت کرده‌اید که حتی میان توصیه‌های پزشکی، پزشکان مختلف نیز تفاوت وجود دارد، پزشکان قلب و عروق می گویند غذاهای چرب و چلیب نخورید و پزشک مفاصل توصیه میکند غذاهای چرب برای مفاصل خوب و مفید است.

جملاتی از کتاب چپکی‌ها

طی بررسی و تحقیقات بعمل آمده در این چند ساله، تعداد جوایزی که تبلیغ شده و قرار بوده؛ داده شود بالای ۸۰ میلیون جایز بوده است، یعنی به تعداد جعمیت کشورمان، هیچ می توانسته از آن بهرمند شوند، بلکه از این جوایزه قرعه کشی می توانست به کشورهای همسایه نیز اهداء شود حالا چرا این بشر به راحتی گول خورده و از چاله به چاه سرنگون و سرکار گذاشته می شوند؛ چه دلیل و دلایلی دارد فعلا کسی با هر مدرک و تخصصی جواب گو نیست!

ظاهراً کسانی که جوایز با ارزشی (به زعم خودشان) را با فن و فوت خاص تبلیغاتی، جهت قرعه کشی اعلام می نمایند برای خودشان حساب و کتاب جداگانه و فرمول های ریاضی آنان از نوع بشر خارج و مخصوص کرات دیگر است! به طور مثال: مثلاً ۱۳۹۵ خودرو قرار است قرعه کشی شود؛ احتمالا مسئول قرعه کشی همیشه فرمولی دارد تا جایزه ندهد ومخترع و ابداع کننده این فرمول کسی نیست به جزء خودش! بدین سان عدد ۱ سمت چپ مجموع کل قرعه کشی را به خاطر نحس بودن، عدد ۳ را به خاطر فرد بودن، عدد ۹ را به خاطر نمرات دوره‌ی مدرسه اش که می گرفته و همیشه از این عدد تنفر دارد، حذف می نماید و می ماند عدد ۵ و ۵ خودرو را هم سهم خاله و دایی و عمه و مادر زن و پدرزن می شود و قرعه کشی با عدالت تمام و خیر و خوشی به اتمام می رسد. درست است که برنده نشده اید ولی همیشه شما امیدوار و چشم به راه خواهید بود (درناامیدی بسی امید...). «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب چپکی‌ها، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
محمدرضا
۱۳۹۸/۱۲/۲۹

شاید روحیه طنز خوانی بنده یکم داغون شده ☹️ عملا هیچ واکنشی نسبت به محتوای کتاب نداشتم به هر حال نویسنده سعی در اصلاح مشکلات جامعه داشته و سعی کرده با نگارش طنز تلنگر بزنه ولی خب موضوعات کلیشه ای بود 🤷‍♂️ و اینکه

- بیشتر
Ms.vey
۱۳۹۹/۰۲/۲۳

طنز اجتماعی تلخ با حجم کم👌❤

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
دسته بندی
تعداد صفحات۸۰صفحه
نوع فایلEPUB