با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آموزگار نوآوری

دانلود و خرید کتاب آموزگار نوآوری

شومپیتر و تخریب خلاقانه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آموزگار نوآوری  نوشته  توماس مک‌کراو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آموزگار نوآوری

معرفی کتاب آموزگار نوآوری

توماس مک کراو زندگی‌نامه جوزف شومپیتر را در قالب کتاب آموزگار نوآوری به رشته تحریر درآورده و به تحلیل تحولات فکری این اقتصاددان بزرگ قرن بیستم پرداخته است. ابراهیم سوزنچی کاشانی، محمدرضا عطارپور، محسن خوش سیرت، علی فاطمی و کیارش فرتاش نیز بازگردانی این کتاب به فارسی را به عهده گرفته‌اند.

درباره کتاب آموزگار نوآوری

مک کراو زندگی و تفکرات شومپیتر را در دوره‌های مختلف زندگی به تحریر آورده است. این نویسنده اعتقاد دارد جوزف شومپیتر را می‌توان بزرگ‌ترین شارح نظام سرمایه‌داری در قرن بیستم دانست. او برای نخستین بار از مفاهیمی چون نوآوری، کارآفرینی، استراتژی کسب‌وکار و تخریب خلاقانه سخن گفت. این چهره بزرگ اقتصادی درخصوص نحوه تغییر نظام اقتصادی و نیل به رشد و توسعه، تلاش بسیاری کرد؛ جالب آنکه در این میان از نظرات جامعه‌شناسی و تاریخی نیز بهره گرفت. هرچند که شومپیتر در زمان حیات خود شهرت چندانی نیافت اما در حال حاضر اقتصاددانان از او با عنوان نظریه‌پرداز بلند مدت یاد می‌کنند. مدارس کسب‌وکار نیز شومپیتر را صاحب روش‌های نوآوری، کارآفرینی و استراتژی کسب‌وکار می‌دانند.

خواندن کتاب آموزگار نوآوری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب برای علاقمندان و فعالان حوزه‌های اقتصاد و کارآفرینی ضروری است.

جملاتی از کتاب آموزگار نوآوری

شومپیتر در سال ۱۹۰۱ وارد دانشگاه وین شد. در آن زمان فکر می‌کرد که می‌تواند در هنر یا موسیقی مشهور شود و بتواند توجه افراد بسیاری را به خود جلب کند. اما با گذشت زمان، توجهش به این موضوع جلب شد که سرمایه‌داری چگونه درحال تغییر جهان است؟ تغییری که او روزانه شاهدش بود. او رفته‌رفته به متفکری تبدیل شد که در نوع خود بی‌بدیل بود. پل ساموئلسن، شاگرد وی در دانشگاه هاروارد و برنده جایزه نوبل، می‌گوید که شومپیتر شخصیتی پرتلاش بود و سعی می‌کرد همیشه بهترین باشد و در همه‌جا بالاترین رتبه را داشته باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱