با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک‌سرپرست اثر کارل پیک‌هارت

دانلود و خرید کتاب کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک‌سرپرست

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک‌سرپرست  نوشته  کارل پیک‌هارت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک‌سرپرست

کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک سرپرست کتابی نوشته‌ی کارل پیک‌هارت است.

این کتاب را سارا رئیسی طوسی به فارسی برگردانده است و انتشارات صابرین آن را چاپ و منتشر ساخته است.

درباره‌ی کتاب «کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک سرپرست»

خانواده‌هایی که به علت طلاق، متارکه یا مرگ یکی از والدین ترک سرپرست محسوب می‌شوند، در تربیت فرزندان راه سخت‌تری را در پیش دارند. چرا که باید بتوانند هم با موضوع فقدان خودشان کنار بیایند و هم به فرزندشان کمک کنند تا بتواند نبود یکی از والدین را بپذیرد. علاوه بر این، مسئله‌ی چند برابر شدن مسئولیت‌های یکی از دو والد نیز مطرح است. حال برای اینکه خانواده‌ای با چنین خصوصیات بتواند همچنان خانواده بماند و فرزندانش را به خوبی و درستی تربیت کند، چه اقداماتی لازم است انجام دهد؟

کتاب کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک سرپرست برای پاسخ دادن به پرسش‌های بالا نوشته شده است. 

کتاب «کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک سرپرست» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کارل پیک‌هارت کتاب کلیدهای تربیت فرزند در خانواده‌های تک سرپرست را برای خانواده‌هایی که با چنین چالشی دست و پنجه نرم می‌کنند، نوشته است. این کتاب همچنین برای افرادی که به طور کلی به خواندن کتاب‌های روانشناسی و تربیتی علاقه‌مند هستند، مفید است. 

جملاتی از کتاب «کلیدهای تربیت فرزندان در خانواده‌های تک‌سرپرست»

عقیده رایج در جامعه این است که خانواده تک‌والدی، خانواده‌ای است شکست خورده و والد تنها نمی‌تواند مراقبت‌های کافی را از فرزندان خود به‌عمل آورد، پس بچه‌ها در این خانواده‌ها حتمآ مسئله‌دار خواهند شد.

این تعصب اجتماعی، هم غلط است و هم درست. غلط است چرا که اگر والد تنها بخواهد این فکر کلیشه‌ای را باور کند، حتمآ نسبت به توانایی‌های خود شک خواهد کرد و اعتمادبه‌نفس خود را از دست خواهد داد. این باور، عزت نفس او را از بین خواهد برد و او را دچار احساس گناه خواهد کرد. او هر قدر که به بچه‌ها اهمیت بدهد و از آن‌ها مراقبت کند و هر چه تلاش کند، باز هم خود را متهم به بی‌کفایتی خواهد کرد. اتهام زدن به خود هیچ فایده‌ای برای او نخواهد داشت، چون از تأثیر مثبت کار او در تربیت و مراقبت از بچه‌ها، خواهد کاست.

تعصبات اجتماعی از سوی دیگر درست است چراکه وقتی هر دو والد در خانه حضور دارند، می‌توانند به کمک هم از بچه‌ها مراقبت کنند، کارها را بین خود تقسیم کرده و از یکدیگر حمایت کنند. البته بسیاری از پدران و مادران تنها در کار مراقبت و تربیت بچه‌های خود موفق می‌شوند. آن‌ها به جنگ مسئولیت‌های دشوار می‌روند و قدرت‌های خارق‌العاده‌ای کسب می‌کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۳
شابک۹۷۸۹۶۴۶۱۸۱۳۱۱
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۳
شابک۹۷۸۹۶۴۶۱۸۱۳۱۱