دانلود و خرید کتاب اشتباهات یک زن؛ جلد اول اثر ام. سوسا | انتشارات مجید | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اشتباهات یک زن؛ جلد اول اثر ام. سوسا

کتاب اشتباهات یک زن؛ جلد اول


دسته‌بندی
خانواده و ازدواج۱ مورد دیگر

معرفی کتاب اشتباهات یک زن؛ جلد اول

اشتباهات یک زن اثر ام.سوسا نویسندهٔ کتاب دوراهی است. او با قلم تأثیرگذار خود، افکار و تجربه‌هایش را در زمینه روابط عاطفی با جنس مخالف در این اثر نوشته است.

کتاب اشتباهات یک زن، اشتباهاتی را که زنان اغلب در ازدواج مرتکب می‌شوند، نشان می‌دهد. و راهکارهایی برای پذیرفتن و مواجه با آن‌ها دارد. این اثر را با ترجمه‌ی نجمه سالاری می‌خوانید.

درباره‌ی کتاب اشتباهات یک زن

کتاب اشتباهات یک زن، به تمام رفتارهای غلطی می‌پردازد که زنان در رابطه با مردان ممکن است انجام دهند. ام. سوسا نویسنده‌ی کتاب اشتباهات یک زن، برای نوشتن اثرش، افکار و تجربه‌هایی که در زمینه‌ی روابط عاطفی داشته است بیان کرده. او همچنین اشتباهاتی را بیان کرده است که درباره رابطه با مردها، تغییر دادن آنها، احترام به حریم خصوصی طرف مقابل، پیش‌رفتن سریع در رابطه و.... ممکن است مرتکب شویم. 

با خواندن کتاب اشتباهات یک زن این قدرت را پیدا می‌کنید تا بتوانید کنترل بیش‌تری بر عواطف و احساسات خود داشته باشید. خواندن کتاب شاید سبب شود خاطرات دردناک‌تان را دوباره به یاد آورید و حتی ممکن است به شما نشان دهد که در ازدواج قبلی کجای راه را اشتباه رفته‌اید، اما درس مهم و ارزشمندی به شما می‌دهد و آن عشق به خویشتن است.

کتاب اشتباهات یک زن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه‌ی کتاب اشتباهات یک زن برای تمام زنانی که آماده‌اند تا اشتباهاتشان را بپذیرند و وارد رابطه‌ای سالم و سازنده شوند، سودمند است.

درباره‌ی ام. سوسا

ام. سوسا نویسنده‌ی کتاب اشتباهات یک زن، نویسنده‌ای آمریکایی است که در زمینه‌ی زنان فعالیت می‌کند. او زمان زیادی را صرف انتقال دیدگاه‌ها و اندیشه‌هایش به زنان در شبکه‌های اجتماعی می‌کند. ام. سوسا علاوه بر کتاب اشتباهات یک زن، کتاب دوراهی را هم نوشت که بسیار پرفروش بود اما در ایران ترجمه نشده است.

جملاتی از کتاب اشتباهات یک زن

مهم‌ترین رابطه‌ای که دوباره باید می‌ساختمش، ارتباط با خودم بود.

اگر دیگران ارزش مرا نمی‌دانستند، اساساً به این خاطر بود که خودم هم توجه زیادی به خودم نداشتم. اشتباه نکنید، من خیلی به خودم اهمیت می‌دادم و نازپرورده بودم، ولی در درونم دختری تنها پنهان شده بود که نیازش تنها در این خلاصه می‌شد که مردی شایسته او را دوست بدارد. از اعماق وجودم نیاز داشتم تا ارزش واقعی‌ام را بیابم و به عشق دیگران برای کامل کردن خودم متکی نباشم.

اشتباه پشت اشتباه! عاقبت فهمیدم من تنها کسی نیستم که چنین حسی دارد. می‌دیدم که دوستان صمیمی‌ام نیز دقیقاً همان اشتباه مرا تکرار می‌کنند و سعی در پنهان کردنش دارند، اما این را هم می‌دانستم که همهٔ آن‌ها همچون من، دارای شرایط یکسانی هستند.

واقعاً خیلی جالب بود وقتی می‌دیدم آن‌ها مرا راهنمایی و نصیحت می‌کنند که باید این‌کار را انجام بدهم یا آن‌کار را انجام ندهم، ولی خودشان به حرف‌هایشان عمل نمی‌کردند. با خودم می‌گفتم من باید به نصیحت‌هایشان گوش کنم، درحالی‌که خودشان به آن عمل نمی‌کنند؟! حتماً دوستان عزیزم! من قطعاً به نصیحت‌هایتان گوش خواهم داد!!!

فهرست

ارزش‌های فردی شما

تغییر دادن مردها

غر زدن شرایط را بهتر نمی‌کند

این فقط یک ارتباط نیست

شما کامل کننده‌ی خودتان هستید

تخریب(شروعی دوباره)

رها کنید تا بتوانید نفس بکشید


دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

A PERSON
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

موضوعش اینه که یه خانم تو کل روابط عاطفیش شکست خورده و حالا اومده ناله هاشو تبدیل به کتاب کرده...به نظر من به جای کتاب های ناقصی مثل این کتاب... کتاب" زنان زیرک "رو بخونید که هم جامعه واز همه

- بیشتر
saba
۱۳۹۸/۱۲/۱۹

مهم ترین رابطه ای که باید میساختمش ارتباط با خودم بود.

Fatemeh Karimian
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

وقتی داشتم این کتاب رو می خوندم متوجه شدم که این کتاب صرفا بر اساس تجربیات نویسنده نوشته شده.. درسته که تجربیات ارزشمند هستند اما.. من ترجیح می دم این جور کتاب ها رو از نویسنده هایی بخونم که توی رشته روانشناسی

- بیشتر
☕ʙᴏᴏᴋɪsʜ ɢɪʀʟ☕
۱۳۹۸/۰۹/۰۵

گاهی اوقات لازم نیست که یه کتاب حرف جدیدی برای گفتن داشته باشه. گاهی اوقات لازمه که یه سری نکات با اینکه ممکنه از قبل نسبت بهش آگاهی داشته باشی، برات تکرار بشه تا بفهمی چه چیزای مهمی رو فراموش

- بیشتر
nardoon
۱۳۹۹/۰۳/۱۰

این کتاب رو ب همه ی خانم ها پیشنهاد میکنم.

خانم کتابخوار
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

کتاب خیلی مفیدیه به نظرم همه ی خانم ها باید بخوننش. کاش طاقچه رایگانش رو هم بذاره. من کتاب زنان زیرک رو هم خوندم به نظرم هر دو تا کتاب عالی بودن.

یسنا بانو
۱۳۹۸/۱۲/۱۳

44- فکر می کنم بیشتر برا خانم هایی کاربرد داره که در آستانه ی جدایی هستند و یا جدا شدند. خیلی ممنونم.

ડꫀꪶꫀꪀꪮρꫝⅈꪶꫀ
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

کتاب خلاصه و خوبی بود وبا زبان خودمانی بیان شده بود ولی مطالب تکراری بود و چیز جدیدی نداشت اگر کتاب هایی از همین نوع خونده باشید مثل بقیه انگار یه تقلید باشه و انگیزه آدمو واسه خوندن جلد دوم

- بیشتر
❦︎𝑭𝒂𝒓𝒏𝒂𝒛❦︎
۱۳۹۹/۰۴/۲۸

برای کسانیکه رابطه ای رو تمام کردن خوندنش واجب هست تا ارزش خودشون رو بیشتر بدونند و اینکه برگشت به رابطه آسیب بیشتری به دنبال داره...، باید از نو شروع کرد.

Nasrin mohseninia
۱۳۹۹/۰۱/۲۸

خانم سوسا خیلی خودمونی و دوستانه نوشته و داستانها و تجربه های خودشم تعریف کرده، حرفهایی که قبلا شنیدیم و بارها خوندیم ولی خوندنش خالی از لطف نیست و به دل میشینه...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۴۸۸)
برای فردی که حاضر نیست به‌خاطر شما یک شب از خوابش بزند، از خواب‌تان نزنید.
یسنا بانو
اگر مردتان مطابق میل شما نیست، چرا اصرار دارید تغییرش دهید؟ یا همان‌گونه که هست بپذیریدش یا بگذارید برود. می‌خواهید مردی را مجبور کنید تا شما را دوست داشته باشد؟ سعی دارید او را تغییر دهید؟ چه بخواهید چه نخواهید، او خودش است. سعی نکنید او را به کسی که نمی‌خواهد باشد تبدیل کنید. نمی‌خواهم بگویم زندگی‌تان را همانند یک احمق برای تغییر دادن عادت‌های نامناسب مردی تلف می‌کنید، بلکه می‌خواهم بگویم تلاش کردن برای تغییر مردی که خودش نمی‌خواهد تغییر کند، ممکن است در بلندمدت باعث رنجیده شدن خودتان شود.
☕ʙᴏᴏᴋɪsʜ ɢɪʀʟ☕
اگر فکر می‌کنید به مردی نیاز دارید تا شما را کامل کند، بهتر است مجرد و تنها بمانید.
یسنا بانو
مدت زیادی زمان برد تا بفهمم تنها کسی که می‌تواند کاملم کند، خودم هستم؛ فقط خودم. خودم نقطهٔ آغاز و پایان هر چیزی بودم و این حسی بود که درمورد خودم داشتم.
کتاب ناب
ارزش این را دارم که نسبت به من متعهد باشی. به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهم سبب شود احساس کنم از دیگران کم‌ارزش‌ترم. دیگر اجازه نخواهم داد کسی باعث شود چشم‌هایم پر از اشک شوند. دیگر وقت ارزشمندم را برای کسی که حتی حاضر نیست، ببیند چه زنی در مقابل او ایستاده است، بیهوده تلف نمی‌کنم. این وظیفهٔ من نیست که طرز فکر فرد دیگری را درست کنم
.
اگر می‌خواست با شما تماس بگیرد، تماس می‌گرفت.
یسنا بانو
بدون شک مهم‌ترین رابطه‌ای که دوباره باید می‌ساختمش، ارتباط با خودم بود.
mk
نمی‌توانید فردی را مجبور کنید که شما را دوست بدارد.
یسنا بانو
خود را آن‌طورکه هستید بپذیرید، نه آن‌طورکه دیگران از شما می‌خواهند باشید.
یسنا بانو
مهم‌ترین رابطه‌ای که دوباره باید می‌ساختمش، ارتباط با خودم بود.
.

حجم

۳۸۳٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۱۱۲ صفحه

حجم

۳۸۳٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۱۱۲ صفحه

قیمت:
۱۹,۹۰۰
تومان