با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قدرت مداومت اثر سمانه  فلاح

دانلود و خرید کتاب قدرت مداومت

نکاتی طلایی برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت مداومت  نوشته  سمانه  فلاح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب قدرت مداومت

جف اولسون در «قدرت مداومت» نکاتی طلایی برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی در اختیارتان می گذارد. این کتاب نمایش منحصربه‌فرد از چگونگی اعمال تغییرات و اقدامات کوچک برای کسب موفقیت‌های بزرگ است. این کتاب حاوی استراتژی‌های بزرگ، شگفت‌انگیز اما ساده‌ای است که همگی قادرند شرایط شخصی، خانوادگی و شغلی مار را تحت تاثیر و برآیند مثبت خودقرار دهند. همچنین این کتاب گنجینه‌ای است که می‌توان از آن به‌عنوان یک مرجع جامع در هر جنبه‌ای از زندگی به ویژه در کسب و کار استفاده کرد. این کتاب به ما می‌آموزد ک چطور تا سرحد هرچیزی پیش برویم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
.... -. ..-. ..-. -.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹

❞امتیاز من برای این کتاب نیست❗ بعد از خوندن اولین نظر فهرست کتابو با فهرست نسخه چاپی کتاب «برتری خفیف» که دارم چک کردم و مطمئن شدم که کتاب همون کتابه. به نظر من کتاب برتری خفیف با فاصله بهترین کتابیه که

- بیشتر
mahdi
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

یکی از بهترین و بالاترین کتابهای موفقیت است اگر من رو بفرستند مریخ و بگن فقط یک کتاب راجع به موفقیت حق داری با خودت ببری من این کتاب رو انتخاب میکنم کتاب اثر مرکب که هشت سال بعد از

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۷)
افراد موفق و ناموفق هر دو از عناصر مشابهی برای ساختن زندگی خود استفاده می‌کنند اما آنچه که افراد موفق انجام می‌دهند همیشه در صدر قرار دارد و آنچه که افراد ناموفق انجام می‌دهند همیشه در پایین‌ترین جایگاه قرار می‌گیرند.
baahmadi
بزرگ‌ترین چالش زندگی این است که هیچ کاری بازخورد فوری در پی نخواهد داشت. این حقیقتی است غم‌انگیز که جالب و شگفت‌انگیز به نظر می‌آید.
baahmadi
قدرت مداومت تنها اتفاق زمان فعلی ماست. برای من، سخت‌ترین درس قدرت مداومت این است که بپذیریم: هیچ چیزی در گذشته و آینده نیست. آنچه که ماهیت زندگی ما را تشکیل می‌دهد فقط زمان حال است.
baahmadi
زندگی همین ایجاد شدن چگونگی‌ها و به کار بردن چگونگی‌ها برای همان چگونگی هاست.
baahmadi
منظور من این است که همه ما باید یاد بگیریم در شرایط مناسب به مشکلات زندگی خود بیندیشیم و همه آنها را در یک زمان با هم جمع نزنیم. این کار نه تنها مشکل ما را حل نمی‌کند بلکه فقط ذهن ما را مغشوش و آزرده می‌کند.
baahmadi
افراد موفق همیشه به دنبال کیفیت هستند و بیش از آنچه که می‌خواهند طلب می‌کنند اما افراد ناموفق آرزوهای سطح پایین و بی کیفیت‌تری دارند و خود را شایسته بهترین‌ها نمی‌دانند
baahmadi
- مردم معمولاً کارهای ساده را به سه دلیل انجام نمی‌دهند: ۱) آنها از روی آسانی زیاد کارها را بی‌اهمیت می‌پندارند و رها می‌کنند. ۲) چون نمی‌توانند منتظر نتایج بمانند نسبت به انجام کار بی‌اعتنایی می‌کنند. ۳) اغلب کارها را بی‌اهمیت می‌بینند و تصور می‌کنند انجام شدن یا نشدن‌شان فرقی به حالشان نخواهد داشت.
baahmadi
ترفند ما باید این باشد که از زمان به عنوان قدرت خود استفاده کنیم نه یک محدودیت.
baahmadi
در حالت کلی ما به کتابهای خودآموز نیاز نداریم بلکه تنها چیزی که بدان نیازمند هستیم کتابی است که به ما بیاموزد چگونه از فلان اطلاعاتی که در فلان کتاب بدست آورده‌ایم در هر زمینه و در هر موضوعی برای هر هدفی استفاده کنیم. چنین کتابی فقط می‌تواند حاوی استراتژی‌ها باشد تا ما را به خواسته‌ها و انتظاراتمان برساند.
baahmadi
تنها دلیلی که باعث شد من از یک شخص معمولی به شخص موفق و بااستعدادی تبدیل شوم این بود که چرایی و چگونگی کار خود را شناختم و برای انجام آن عزم خود را جزم کردم تا از جایگاهی که مناسب من نبود به برترین جایگاه برای خود دست پیدا کنم و به آن چیزی تبدیل شدم که می‌خواستم.
رضا خدابنده‌لو

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۵
شابکundefined
تعداد صفحات۴۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۵