با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شرح صفا؛ زندگی و تعالیم عرفانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی

دانلود و خرید کتاب شرح صفا؛ زندگی و تعالیم عرفانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شرح صفا؛ زندگی و تعالیم عرفانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی  نوشته  امیر رجبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شرح صفا؛ زندگی و تعالیم عرفانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی

کتاب «شرح صفا»، زندگی و تعالیم عرفانی شیخ صفی الدین اردبیلی، عارف بزرگ و نام‌دار ایرانی است که تاثیر بزرگی بر فرهنگ و تمدن ایران‌زمین داشته است. شیخ صفی الدین اردبیلی، عارف بزرگ و نامدار قرن ۷و ۸ هجری، از چهره‌های درخشان عرفان و معنویت و از عالمان برجسته و عارفان وارسته‌ای است که با رویکردی اجتماعی به عرفان، تاثیر فراوانی بر فرهنگ و تمدن ایرانی - اسلامی نهاده و نقش مهمی در تاریخ ایفا نموده است. آموزه‌های معنوی شیخ صفی الدین اردبیلی که همچون بسیاری از علما و عرفای بزرگ این سرزمین، ریشه در شریعت نبوی و تعالیم اسلامی دارد، میراث معنوی گرانقدری محسوب می شود که در بحران معنویت امروز جهان می‌تواند راهگشای کسب معرفت و راهنمای رسیدن به حقیقت باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
گمنام
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

عالی عالی هرچی بگم کمه واقعا دستت محقق و نویسنده اش درد نکنه با یکی از بزرگان و اولیای الهی و عارفان آشنا شدم کسانی دوستدار عرفان و سیر و سلوک هستند و دنبال نکات اخلاقی ناب هستند حتما مطالعه کنند و البته

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۹
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۹