با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جرم زمانه‌ساز

دانلود و خرید کتاب جرم زمانه‌ساز

۲٫۳ از ۴ نظر
۲٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جرم زمانه‌ساز  نوشته  آرش آذرپناه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جرم زمانه‌ساز

کتاب «جرم زمانه‌ساز» اثر آرش آذرپناه عاشقانه‌ای سیاسی است که به وقایع اوایل انقلاب و دهه‌ی شصت نظیر موضوع انقلاب فرهنگی، مسائل و درگیری‌های دانشگاه، دانشجویان آن دوران،... می‌پردازد. نویسنده‌ در فصل‌های کوتاه و با استفاده از اتفاق‌های سیاسی و تاریخی از عشقی ناکام می‌نویسد. داستان به شکل خطی روایت می‌شود و وقایع و اتفاقات را با زبانی جذاب بازگو می‌کند. از این نویسنده «خانه جای ماندن نیست»، «کسی گلدان‌ها را آب نمی‌دهد»، «مصیبت‌نامه هابیل» و «شماره‌ی ناشناس» منتشر شده است. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: جلال گفته بود اما ته دلش راضی بود و خرسند از این دور شدن. کاش رضا شهباز دیرتر می‌گفت واقعیت را. کاش هنوز فرار می‌کرد ازش. کاش اصلاً راه گریزی مانده بود. شهباز کُند و با تأنی از پشت میز به پا خاست. رضا دیگر پسر لاغر و نزار آن روزها نبود. آمد کنار دست جلال، بر صندلی‌های مهمان نشست. آرام‌تر گفت «خب، اسم شوکت آنجا بود. توی شناسنامهٔ آن افسره. داشتند باهم زندگی می‌کردند دیگر. وادارش کرده بود یا هر چه... دیگر کار از کار گذشته جلال. تو واقعیت را می‌پذیری که... نه؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
سیّد جواد
۱۳۹۹/۰۲/۰۱

کتاب ۲۵۶ از کتابخانه همگانی، به سختی می توان با نثر کتاب ارتباط برقرار کرد . به نظر میاد روایت های تاریخی یکطرفه باشند و کمی متعصبانه. داستان هم از کشش لازم برخوردار نبود . پی نوشت : ظاهرا نویسنده محترم کتاب در

- بیشتر
مناریا
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

به شدت پیشنهاد می شود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۲
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۲