با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهار توافق؛ کتاب خرد تولتک

دانلود و خرید کتاب چهار توافق؛ کتاب خرد تولتک

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهار توافق؛ کتاب خرد تولتک  نوشته  دن میگل روییس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چهار توافق؛ کتاب خرد تولتک

چه کسی مانع آزادی ما می‌شود؟ ما حکومت را مقصر می‌دانیم. ما آب و هوا را، والدینمان را، مذهب را و خدا را مقصر می‌دانیم. واقعاً چه کسی مانع آزادی ما می‌شود؟ خودمان مانع آزادی‌مان هستیم. آزاد بودن واقعاً به چه معناست؟ گاهی ازدواج می‌کنیم و بعد می‌گوییم آزادی‌مان را از دست دادیم. بعد طلاق می‌گیریم، اما هنوز آزاد نیستیم. چه چیز سد راه ماست؟ چرا ما نمی‌توانیم خودمان باشیم آیا خود ما مانع رسیدن به خواسته‌هایمان نیستیم؟ دن میگل روییس، در کتاب «چهار توافق» از مجموعه «ذهن زیبا»‌ی پندار تابان، منشای چهار اعتقاد خودمحدودکننده که شادی‌های ما را می‌ربایند، آشکار می‌کند. بر اساس خرد باستان تولتک، چهار توافق رمز مهمی را ارئه می‌کنند. که به سرعت می‌تواند زندگی ما را به تجربه‌ای تازه از شادی، آزادی و عشق واقعی مبدل کند. هزاران سال پیش، در جنوب مکزیک تولتک‌ها به «زنان و مردان دانا» معروف بودند. انسان‌شناسان از تولتک‌ها به عنوان یک ملیت یا نژاد نام می‌برند. اما در واقع تولتک‌ها دانشمندان و هنرمندانی بودند که جامعه‌ای را شکل دادند، که دانش و عملکرد باستانیان را کشف و محافظت کنند. وین دایر دربارهاین اثر گفته است: «کتابی الهام‌بخش با بسیاری درس‌های بزرگ»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
آرمان میرزاخانی
۱۳۹۹/۰۱/۱۲

کتابی که هرکس باید حداقل یکبار بخواند. حتی به تکرار باید خواند. کتابی با محتوای والا و عالی با قلمی بسیار روان و جذاب کتابی برای قشنگ تر درک کردن مفهوم زندگی با آموزه های برای بهتر شدن و دیدن خود

- بیشتر
ستاره پاپیر
۱۳۹۹/۰۹/۱۵

عالی هست و من دوست دارم و خیلی خوب و واضح منظورش رو واضح کرده. 😍😍😍😍😍

کاربر ۶۱۹۸۳۰
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

فقط نمونه رو خوندم اما به نظرم خیلی مزخرف بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
ما چند بار تاوان یک اشتباه را می‌پردازیم؟ جواب این است: هزاران بار. انسان تنها حیوان روی زمین است که برای یک خطا هزار بار مجازات می‌شود.
saeed masoudie

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۱
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۱