شکار
۳٫۹از ۱۴۶ نظر

دانلود کتاب شکار

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۹از ۱۴۶ نظر
۳٫۹از ۱۴۶ نظر
۳٫۹از ۱۴۶ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب شکار

داستان بلند «شکار» اثر مگان اسپونر، ماجرای دختری روستایی به اسم یوا را تعریف می‌کند که خدمتکار خانه یک بارون ثروتمند است. پدر یوا در ماجرایی ثروت خود را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود به کلبه شکاری‌اش در جنگل برود و به شکار بپردازد:

«پس از این خبر، سکوت حاکم شد. گویی همهٔ افراد حاضر در اطاق، منتظر ادامهٔ صحبت‌های او بودند. او به‌سوی صندلی‌اش رفت و روی آن نشست، خم‌شد و آرنج‌هایش را روی زانوهایش گذاشت و لیوانِ چای از انگشتانش آویزان شد. پچتا به‌سمت یکی از خدمتکاران برگشت و سرش را روی شانهٔ او گذاشت و شروع به گریه کرد. به‌نظر می‌رسید که این اشاره‌ای برای تمام افراد خانه بود تا دَرهم بِشکنند. دو خدمتکار دیگر شروع به هقهق کردند. و آلبی در سکوتی تکان‌دهنده سودا زده خیره ماند. و خواهرهای یِوا دست‌های همدیگر محکم گرفته بودند. یِوا تنها ایستاده بود و پدرش را تماشا می‌کرد. در میان این هرج‌ومرج، پدر سرش را بلند کرد و به چشمان یِوا خیره شد. همیشه تنها آرزوی یِوا این بود تا در کلبهٔ شکار پدرش که روزهای شاد بسیاری را در سفرهای خود در آنجا گذرانده بودند، زندگی کند.»

مگان اسپونر در این اثر، داستان جدیدی از خواسته‌های انسان، تنهایی، عشق، فرار، قرار و ... را تعریف می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸۸)
nafiseh
۱۳۹۹/۰۸/۰۲

مطالعه این کتاب مثل تماشای انیمیشن میتواند شما را به فضایی نسبتا خیالی و در دنیای افسانه ها ببرد. چندین مورد اشتباه در ترجمه وجود داشت ولی جذابیت داشتن ارزش خواندن کتاب و گذشتن از اشتباهات را داشت.

s.e.kh
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

این کتاب بیستر برای نوجوانان توصیه میشود

shery
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

کتاب جذاب و گیرایی بود ، افسانه ای بود ولی خوب نوشته شده بود و خسته کننده نبود.

*لپی*
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

من این کتاب روتانیمه خوندم وهیچ جذابیتی برام نداشت‌به نظرم این داستان برای نوجوونها مناسب هست وحتی اگه حجمش کمتربودوبعضی قسمتاش حذف میشد برای کودکان هم مناسب وسرگرم کننده میشد!!!

helloooo0
۱۳۹۹/۰۷/۲۵

فیلم های جالب شبیه این داستان خیلی دیدم و تا حالا خوندنش رو تجربه نکرده بودم اون قدر جذب داستان شدم ک تو مدت خیلی کم تمامش کردم توصیه میکنم بخونین تجربه ی جالبیه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۷)
«من... من به اون احساس دارم
Mohaddeseh
ما همیشه قبل از اینکه تغییری به‌وجود بیاید از آن باخبریم. وقتی طوفانی نزدیک می‌شود، در سنگینی هوا و تنش زمین که منتظر بستری از برف است، احساسش می‌کنیم. لحظه‌ای که باد تغییر جهت دهد احساسش می‌کنیم. وقتی تغییر قدرتی در حال رخ دادن باشد، ما حسش می‌کنیم.
لیلی
«من ازت نمی‌خوام که منو دوست داشته باشی. فقط بزار تو رو دوست داشته باشم، همون‌طور که دارم.»
52HERTZ
ما همیشه قبل از اینکه تغییری به‌وجود بیاید از آن باخبریم. وقتی طوفانی نزدیک می‌شود، در سنگینی هوا و تنش زمین که منتظر بستری از برف است، احساسش می‌کنیم. لحظه‌ای که باد تغییر جهت دهد احساسش می‌کنیم. وقتی تغییر قدرتی در حال رخ دادن باشد، ما حسش می‌کنیم. امشب اشتیاقی در هوا هست. جنگل منتظر چیزی می‌باشد. ما راه می‌رویم و قدم‌هایمان باعث آمدن برف زودهنگام می‌شود. ناامیدی ما، خشم و ناله به همراه دارد. همگی می‌توانیم تغییری که قرار است ایجاد شود را پیش‌بینی کنیم و هیچ‌کس مانع کس دیگری نمی‌شود. ما می‌توانیم تغییر را پیگیری کنیم یا دنبالش برویم. اما همگی گرفتار شدیم و هیچ کاری نمی‌توانیم بکینم. ما همیشه قبل از به‌وجود آمدن تغییر از آن باخبریم. اما نمی‌دانیم آن تغییر چه پیامدی دارد.
کتاب باز
خیلی عجیب است که کامل باشی.
shamim shams
نفس یِوا بند آمد. آرام گفت: «چون این داستان منم هست. چون فکر می‌کردم که تا شهر و ترک نکنم و نرم تو جنگل زندگی کنم. خوشحال نمی‌شم، و بعد فکر کردم فقط اگه هر روز شکار کنم خوشحال می‌شم، و بعد فکر کردم که اگه انتقام مرگ پدرمو بگیرم خوشحال می‌شم. چون یه سال تو یه قلعهٔ قدیمی، با شاهزاده جوان و گرگ خاکستری موندم و فکر می‌کردم که اگه هر دوشونو بکشم خوشحال می‌شم، و وقتی اونا رو کشتم، بیشتر از هر زمانی تو زندگیم گریه کردم. چون فکر می‌کردم اگه برگردم خونه خوشحال می‌شم، و بعد فکر می‌کردم تا برنگردم قلعه خوشحال نمی‌شم.»
§A¥
هیچ چیز در این دنیا نیست که فقط یک ماهیت داشته باشه.
کاربر ۸۵۹۴۵۴
اما صبر کن، کتاب کجا بود؟
نیومون
«می‌دونم. اما همزمان میشه از یه چیز خوشحال باشی و به‌خاطر یه چیز دیگه ناراحت. یه احساس تو قلبت باعث نمیشه احساس دیگه‌ای نداشته باشی.»
سبحان
ما همیشه قبل از به‌وجود آمدن تغییر از آن باخبریم. اما نمی‌دانیم آن تغییر چه پیامدی دارد.
fatemeh.L

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۰۲
شابک۰-۰۶-۶۶۷۹-۶۲۲-۹۷۸
تعداد صفحات۳۷۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۰۲
شابک۰-۰۶-۶۶۷۹-۶۲۲-۹۷۸