با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر باورنکردنی ادوارد

دانلود و خرید کتاب سفر باورنکردنی ادوارد

۴٫۹ از ۱۰ نظر
۴٫۹ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر باورنکردنی ادوارد  نوشته  کیت دی کامیلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفر باورنکردنی ادوارد

«سفر باورنکردنی ادوار» نوشته کیت دی‌کامیلو رمانی نویسنده موفق آمریکایی برای کودکان و نوجوانان است. اکثر آثار کامیلو از جمله پیر خزان جوایز متعددی کسب کرده اند و از سومین رمان او «افسانه دسپراکس» انیمیشنی هم ساخته شده است. ادوارد عروسک خرگوشی کوچکی است ساخته شده از چینی، مغرور و خود پسند که صاحبش ابیلین را خیلی دوست ندارد؛ از اطرافیان او هم دل خوشی ندارد. ادوارد در یک سفر دریایی از دست ابیلین به داخل آب می‌افتد و این گونه است که یک سفر باور نکردنی را آغاز و صاحبان جدیدی پیدا می‌کند. سرانجام نیروی عشق و عاطفه ادوارد و ابیلین را در شرایطی دیگر گونه به هم می‌رساند. داستان با درون‌مایه عاطفی، روانشناسی، فلسفی و مشخصه صلح، قدرت دوست داشتن را به مخاطب نوجوان بازگو می کند. زبان داستان توصیف‌های زیبا، حس برانگیز و تاثیر گذار بر مخاطب دارد. تصاویر هم افزون بر انتقال حس عاطفی داستان با ریزه‌کاری‌های هنرمندانه، دقت نظر تصویرگر را بیان می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Elham jannesari
۱۳۹۹/۰۶/۱۸

ادوارد، عروسک گرانبهایی ست که برای فهمیدن معنی دوست داشتن سفر طولانی و سختی رو طی میکنه. آخ که چقدر زیبا بود این داستان💛 خوشحالم پیداش کردم و خوندمش. در ضمن تصویرای کتابم خیلی جادویی و خوبن.

ستایش
۱۴۰۰/۰۱/۱۹

بی نهایت فوق العاده بود داستان درباره ی یک عروسک به نام ادوارد هستش اون نه می تونه حرف بزنه نه حرکت کنه اون سفرهای مختلفی داره و توی سفرهاش می فهمه که دوست داشتن یعنی چی

کتاب باز
۱۳۹۹/۰۱/۲۴

دریچه های قلبتون را باز کنید تا عشق جاری بشود.....

hamideh
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

open your heart, someone will com.someone will com for you but first you have to open your heart... اینقدر این کتاب رو دوست داشتم که متن اصلیشو خوندم. چقدر زیبا معنای عشق و دوست داشتن و دوست داشته شدن رو توصیف

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
ادوارد گفت: "برای من مهم نیست که کی دنبالم می‌آید." عروسک پیر گفت: "اما اینکه خیلی بد است! اگر تو این‌طوری فکر کنی، دیگر دلیلی برای ادامه دادن این راه وجود ندارد. فایده ندارد. تو باید پُر از انتظار باشی. باید لبریز از امید باشی. باید به این فکر کنی که کی قرار است دوستت داشته باشد و بعد تو قرار است کی را دوست داشته باشی."
صائب
همین که پدر دخترک در را برای دخترش و عروسک پیر باز کرد، پرتوی روشن از آفتاب اول صبح، توی فروشگاه سرریز شد، و ادوارد صدای عروسک پیر را انگار که هنوز کنار او نشسته باشد، خیلی واضح شنید. او آرام و باوقار گفت: "دریچهٔ قلبت را باز کن. کسی می‌آید. کسی دنبالت می‌آید، ولی اول تو باید درِ قلبت را باز کنی." در بسته شد و نور آفتاب هم رفت. ـ کسی می‌آید. قلب ادوارد به تپش افتاد.
صائب
وقتی عشق و محبتی تو کار نباشد، یک قصه چطوری می‌تواند به خوبی و خوشی تمام شود؟
ستایش
او آرام و باوقار گفت: "دریچهٔ قلبت را باز کن. کسی می‌آید. کسی دنبالت می‌آید، ولی اول تو باید درِ قلبت را باز کنی." در بسته شد و نور آفتاب هم رفت. ـ کسی می‌آید. قلب ادوارد به تپش افتاد.
hamideh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸۹۶۴۵۳۶۲۳۳۹
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸۹۶۴۵۳۶۲۳۳۹