با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قلدری و مشکلات همراه

دانلود و خرید کتاب قلدری و مشکلات همراه

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قلدری و مشکلات همراه  نوشته  یوسف نعمتیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قلدری و مشکلات همراه

قلدری یک شکل از رفتار پرخاشگرانه آشکارشده توسط استفاده از نیرو، زور و تهدید برای تأثیرگذاری بر دیگران بخصوص زمانی که این رفتار همیشگی است و شامل عدم توازن قدرت است همچنین قلدری یک مشکل قابل‌ملاحظه است که می‌تواند تأثیرات فیزیکی و روان‌شناختی بر سلامت روان قربانیان بگذارد.معمولاً افراد قلدر از خانواده‌های فاقد الگوهای نقش و انضباط و مواجه شده با خشونت می‌باشند، در خانواده‌های این افراد از روش‌های انضباطی پرخاشگرانه استفاده می‌شود و این خانواده‌ها معمولاً فاقد مهارت‌های حل مسئله هستند. یوسف نعمتیان در این کتاب به معضل قلدری و مشکلات مرتبط با آن می‌پردازد. مفهوم قلدیری، علایم و شیوع آن، ویژگی افراد قلدر، طبقه‌بندی قلدرها و مباحث بسیار دیگری درباره این اختلال و اختلالات وابسته به آن را در این کتاب می‌خوانید.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
خودپندارهٔ مثبت نشاندهندهٔ این است که فرد خودش را در مقام شخصی با نقاط قوت و ضعف می‌پذیرد و این امر موجب بالا رفتن اعتماد به نفس او در روابط اجتماعی می‌شود. خودپندارهٔ منفی منعکس کنندهٔ احساس بی ارزشی و بی لیاقتی و نیز ناتوانی خود است
علی فلاح

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۲