با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هفت مسیر معنوی به سوی خدا

دانلود و خرید کتاب هفت مسیر معنوی به سوی خدا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هفت مسیر معنوی به سوی خدا  نوشته  نفیسه معتکف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هفت مسیر معنوی به سوی خدا

چگونه می‌توان با کلامی عمیق و شیرین، عشق بی‌قیدوشرط را، لذت معنوی رسیدن به خدا را، به کسی انتقال داد؟ چگونه می‌توان شرح داد که تک‌تک افکار و کردار شما شناخته شده و این سعادت نصیبتان شده است که روح شما پاک باشد، نه به این دلیل که کامل هستید، بلکه چون مایلید عیب و نقص خود را شناسایی کنید؟ چگونه امکان‌پذیر است بتوانید در هر مورد بیندیشید و بی‌درنگ جوهر و ذات هر چیزی را در مراحل متعدد تشخیص دهید؟ چگونه می‌توان تفهیم کرد که همه چیز به هم مربوط است و از نوری برتر ایجاد شده است. از نوری که از قالبی یکپارچه تشکیل شده است و همه چیز از آن بیرون می‌تراود؟ جوآن بوریسنکو در این کتاب، هفت راه مختلف را به سوی اتحاد الهی نشان داده‌ که بومیان امریکایی آنها را برای رشد معنوی به کار می‌گیرند. همچنان که نور سفید از هفت‌رنگ به وجود می‌آید و انرژی حیات را هفت چاکرا در سراسر بدن پخش کرده است. بومیان امریکا نیز هفت مسیر مقدس انرژی‌های متفاوت را شناسایی کرده‌اند. این مسیرها بیشتر جنبه معنوی دارند تا مذهبی. خواه شما مذهبی بخصوص داشته باشید یا نه، امیدواریم این مسیرها برای‌تان چهارچوبی فراهم آورد تا با تمسک به آن به سوی خدا بروید و دلگرمی و اطمینان به‌دست آورد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بودا رنجش را با زغالی گداخته مقایسه کرده است که ما آن را با این نیت برمی‌داریم که به سوی کسی پرتاب کنیم، اما صرفاً خودمان را می‌سوزاند.
mahnaz

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸