با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عامل شانس؛ چگونه شانس در موفقیت شما تأثیرگذار است؟

دانلود و خرید کتاب عامل شانس؛ چگونه شانس در موفقیت شما تأثیرگذار است؟

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عامل شانس؛ چگونه شانس در موفقیت شما تأثیرگذار است؟  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عامل شانس؛ چگونه شانس در موفقیت شما تأثیرگذار است؟

برایان تریسی یکی از رهبران بزرگ گسترش اثربخشی، توسعه شخصی و هنر فروش است. به‌عنوان یک سخنران حرفه‌ای، هزاران نفر را برای رساندن به اوج عملکرد و دستاوردهای بزرگ آموزش داده است. سمینارهای او درباره رهبری، هدف‌گذاری، انگیزش، مدیریت زمان و روان‌شناسی موفقیت است. او در این کتاب درباره عامل شانس در موفقیت صحبت می‌کند. همان‌طورکه می‌دانید هر فردی دوست دارد در تمام جنبه‌های زندگی‌اش، سلامت‌تر، ثروتمندتر، خوشحال‌تر و راضی‌تر باشد؛ اما تنها تعداد محدودی از انسان‌ها قادرند یک زندگی کاملاً رضایت‌بخش و مطابق با خواسته‌هایشان داشته باشند. بسیاری از مردم بر این باورند که اگر روش درست زندگی کردن را می‌دانستند، زندگی‌شان بسیار بهتر از وضعیت کنونی بود. اکثر مردم می‌توانند زندگی سالم‌تری همراه با درآمد و موفقیت بیشتر داشته باشند. آن‌ها می‌توانند به شهرت برسند، درآمد بیشتری داشته باشند، سالم‌تر باشند، از زندگی رضایت بیشتری داشته، لذت ببرند و اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشند، فقط به شرطی که راه رسیدن به آن را بدانند. تریسی در این کتاب از عوامل خوش‌شانسی، ارتباط خوش شانسی و هدف، نقش ذهن در رسیدن به هدف، رابطه دانش و موفقیت و بسیاری ازر مسایل مهم و کلیدی در رسیدن به موفقیت سخن می‌گوید.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
قانون علت و معلول می‌گوید؛ هر اتفاقی به‌خاطر دلیل خاصی به وقوع می‌پیوندد و برای هر پدیده‌ای در زندگی شما، علت یا مجموعه‌ای از علت‌های قابل اندازه‌گیری، تعریف، شناسایی و خاص وجود دارد.
AliDarvish
«در عصر ما بیش از هر دورانی در تاریخ، افراد با سرعت بیشتری موفق می‌شوند. در هیچ زمانی تاکنون به این اندازه فرصت برای تبدیل کردن آرزوها به واقعیات وجود نداشته است.» برایان تریسی
AliDarvish

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۹
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۹