با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بررسی تفصیلی ماجرای آیت‌الله مصباح و دکتر شریعتی (مجموعه‌ی آنچه گذشت جلد هشتم)

دانلود و خرید کتاب بررسی تفصیلی ماجرای آیت‌الله مصباح و دکتر شریعتی (مجموعه‌ی آنچه گذشت جلد هشتم)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بررسی تفصیلی ماجرای آیت‌الله مصباح و دکتر شریعتی (مجموعه‌ی آنچه گذشت جلد هشتم)  نوشته  وحید خضاب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب بررسی تفصیلی ماجرای آیت‌الله مصباح و دکتر شریعتی (مجموعه‌ی آنچه گذشت جلد هشتم)

«بررسی تفصیلی ماجرای آیت‌الله مصباح و دکتر شریعتی» جلد هشتم از مجموعهٔ هشت جلدی آنچه گذشت سوره مهر است. این مجموعه تلاشی چهار ساله است برای توصیف و تحلیلی جدید در تاریخ‌نگاری معاصر که بر مبنایِ دشمن‌شناسی در اسلام تهیه و تنظیم گردیده است.

در این هشت جلد تلاش شده با شیوه‌ای جدید ابعاد پیچیدهٔ رفتار علیه حاکمیت توحیدی، از درون حاکمیت و تابعین آن در ساحت‌های گوناگون مورد کاوش قرار گیرد و برای این کار از روابط نشانه‌شناسانه در ارائه مفاهیم استفاده شده و موضوعات از وجوه گوناگون و به شکل مجموعه مقالات کوتاه مورد بررسی قرار گرفته است، حاصل مجموع مطالب ارائه شده؛ فهمی از دشمنی علیه یک حقیقت تاریخی و تحلیلی مستند بر جریان تاریخ انقلاب اسلامی در وجوه گوناگون است؛ شخصیت‌های علیه حاکمیت و تطوّر و تبدیل آن‌ها، جریان‌های سیاسی و تحولات و دیدگاه‌ها، شخصیت‌های انقلابی و پیشرو در تبیین انقلاب اسلامی با دیدگاهی جهانی، که به مقابله با این دشمنی پرداخته و شهید شده‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۲ صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۹
شابکundefined
تعداد صفحات۹۲صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۹