با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چیزهایی که هیچ‌کس به دختران چاق نخواهد گفت

دانلود و خرید کتاب چیزهایی که هیچ‌کس به دختران چاق نخواهد گفت

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چیزهایی که هیچ‌کس به دختران چاق نخواهد گفت  نوشته  جس بیکر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چیزهایی که هیچ‌کس به دختران چاق نخواهد گفت

«چیزهایی که هیچ‌کس به دختران چاق نخواهد گفت» کتابی از یک نویسنده چاق برای دختران چاق است. اگر فردی هستید که در سراسر زندگی‌تان مدام به خاطر داشتن هیکل‌تان غصه خورده‌اید و فکر می‌کنید که از خود متنفر بودن چیز بدی است، این کتاب به دردتان می‌خورد. اگر به این مفهوم صد در صد عجیب، یعنی «بدن دوستی»، که مدام در مجلات پزشکی و سلامتی درباره‌اش می‌خوانید علاقه‌مند شده‌اید و می‌خواهید بدانید که این بدن دوستی اصلاً یعنی چه؟ این کتاب به دردتان می‌خورد. اگر از کتاب‌های دانشگاهی می‌ترسید، اما همچنان دوست دارید که درباره پذیرش بدن صحبت کنید، این کتاب به دردتان می‌خورد. اگر احساس می‌کنید باید چیزی داشته باشید که بگوید شما فرد ارزشمندی هستید (درست مثل همین الان که ارزشمندید) و خواندن وب‌سایت‌های مختلف هم نتوانسته کمک‌تان کند، این کتاب به دردتان می‌خورد. اگر دنبال یک دورهٔ آموزش یک ماهه دربارهٔ اینکه چرا بدن‌دوستی نه‌تنها امکان‌پذیر است، بلکه مهم است هستید، این کتاب به دردتان می‌خورد. جس بیکر در این کتاب با دختران چاق راجع به عشق به بدن صحبت می‌کند. راجع به این که «چاقی» یک صفت است و چیز بدی نیست و چاق خیلی هم خوشگل است. راجع به این که بدن ما هرچیزی که باشد دوست‌داشتنی است و نباید باعث سرشکستگی شود. بدن ما جزئی از وجود ما است و نباید اجازه بدهیم که دیگران ما را از روی آن قضاوت کنند. به عبارت دیگر بیکر در کتابش درباره چاق بودن و نحوه کنار آمدن با این موضوع صحبت می‌کند: «این کتاب گردآوری مطالبی است که هیچ‌کس درباره‌شان حرف نمی‌زند. مجموعه‌ای از سخت‌ترین دروسی که تا به امروز آموخته‌ام. ادای دینی است به غلبه‌ام بر شرم، خودگزندی، افسردگی، احساس گناه و خودویرانگری. این کتابی است درباره چیزهایی که آرزو می‌کردم ای‌کاش زودتر می‌دانستم‌شان. چیزهایی که در زندگی واقعی یاد گرفتم. چیزهایی که لازم است بیشتر درباره‌شان حرف زد. این کتابی است پر از مطالبی که هیچ‌کس هرگز به دخترهای چاق نخواهد گفت.... اما من خواهم گفت. پس همگی پیژامه‌هایتان رو بپوشید. چون اگر با کارت‌هایتان درست بازی کنید، این کتاب می‌تواند زندگی‌تان را برای همیشه تغییر دهد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
❤F❤
۱۳۹۸/۱۲/۲۲

عالی عالی عزیزانم حتما امتحانش کنید دختر گوگولیا❤💚💜💙💛

Fatemeh
۱۳۹۹/۰۷/۲۶

به نظرم متن روان بود و با ترجمه چندان مشکلی نداشتم و به راحتی تونستم بدون وقفه مطالعه کنم. این کتاب درباره بدن دوستی هست و خیلی از اون تفکرات آزار دهنده مربوط به اینکه همه باید بدن های فیت داشته

- بیشتر
نوشا
۱۳۹۷/۱۲/۰۴

کتاب مطالب خوبی در مورد نگاه به چاقی و دوست داشتن بدن در هر حالی بیان میکنه ولی واقعا ترجمه بدی داره و به نظر میرسه ویرایش نشده چون پر از غلطهای تایپیه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۸)
ما به‌قدری درگیر «افسانه زیبایی» شده‌ایم که فراموش می‌کنیم علت تنفرمان از خود عدم رعایت استانداردی است که اصلاً وجود خارجی ندارد. خدا خودش کمک‌مان کند.
mehrnaz
چرا این‌قدر روی ظاهر تمرکز می‌شود؟ چون می‌خواهیم ناامنی‌هایمان در زندگی، عشق، کار، روابط، خانواده و موارد دیگر را انکار کنیم.
mehrnaz
شما می‌توانید و سزاوار این هستید که هر کاری که باعث شادیتان می‌شود را انجام دهید. از جمله زندگی کردن.
شکوفه عباسی
وقتی که ما خویشتن‌دوستی را پرورش می‌دهیم، درواقع از طریق برابری، انحصار و انواع و اقسام مهربانی‌ها با دنیا تعامل می‌کنیم.
شکوفه عباسی
زیبایی امری همه‌جایی و ذاتی است و در تمام ما انسان‌ها وجود دارد: در بیرون و درون‌مان. اما وقتی از واژه «خوشگل» برای توصیف ظاهر فیزیکی یک زن استفاده می‌کنیم، داریم به یک ایده‌آل فیزیکی اشاره می‌کنیم که توسط شرکت‌های تجاری ایجاد شده است تا کاری کند باور کنیم تا لحظه‌ای که به این ایده‌آل نرسیدیم کافی و کامل نیستیم. خوشگل همان چیزی است که آن‌ها می‌خواهند باورش کنیم.
Z.SH
واقعیت این است که زنی که همواره نگران ظاهرش است هرگز نمی‌تواند زن مستقلی باشد.
maryam ayan fard
خوشگل همان چیزی است که باعث می‌شود زن‌ها با هم دربیفتند. خوشگل خلق شده تا همیشه انحصاری باشد. خوشگل یک دروغ مصنوعی است که برای وصل کردن جیب‌های پول به عوضی‌های گرسنه خلق شده است. پس گور پدر خوشگل!
Z.SH
ما به‌قدری درگیر «افسانه زیبایی» شده‌ایم که فراموش می‌کنیم علت تنفرمان از خود عدم رعایت استانداردی است که اصلاً وجود خارجی ندارد. خدا خودش کمک‌مان کند.
maryam ayan fard
سه تا گربه دارم و تقریباً بیشتر از هر چیز دیگری دوست‌شان دارم.
بلاتریکس لسترنج
رژیم گرفتن یعنی تا همیشه چشم‌انتظار آینده‌ای باشیم که قرار است در آن به فردی تبدیل شویم که حالا نیستیم و هرگز در اکنون زندگی نکنیم
mehrnaz

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۵
شابکundefined
تعداد صفحات۲۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۵