با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آداب معاشرت برای مدیران؛ راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد گروه‌ها و ملیت‌ها

دانلود و خرید کتاب آداب معاشرت برای مدیران؛ راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد گروه‌ها و ملیت‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آداب معاشرت برای مدیران؛ راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد گروه‌ها و ملیت‌ها  نوشته  کبری سبزعلی یمقانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آداب معاشرت برای مدیران؛ راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد گروه‌ها و ملیت‌ها

امروزه کلید حضور موفق در موقعیت‌های تجاری در کشورهای مختلف آگاهی از فرهنگ و شیوه معاشرت آن‌ها است. انسان‌ها بر اساس ادراکات خود تصمیم می‌گیرند. بنابراین ادراکات و برداشت‌های ذهنی دنیای اطراف ما را شکل می‌دهند.

کتاب «آداب معاشرت برای مدیران» نوشته کبری سبز‌علی، راهنمای آداب معاشرت، برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها است. بنابراین پیش‌زمینه‌ی برنامه‌ریزی برای تعاملات اثربخش، کسب آگاهی و اطلاعات است. این کتاب، اطلاعات و آگاهی‌های لازم را در خصوص آداب معاشرت موثر ارائه می‌دهد، به نحوی که از طریق آن بتوانید تعاملات خود را در محیط‌های مختلف کاملاً برنامه‌ریزی شده و سنجیده عمل کنید.

در این کتاب با پوشش مناسب جلسات مختلف که در فرهنگ‌های گوناگون معانی مختلف دارند آشنا می‌شوید. همچنین یاد می‌گیرید هر رنگی در هر کشور نماد چه چیزی است و چه رنگ‌هایی را در جلسات نباید پوشید. همچنین می‌آموزید کدام اعمال در کشورهای مختلف بی‌احترامی یا حتی توهین تلقی می‌شود. شما با آخرین یافته‌های جدید علم روانشناسی صنعتی وسازمانی، زبان بدن، جذابیت‌های ظاهری و کاریزماتیک، با جذبه صحبت کردن و معانی که می‌توان با آن‌ها منتقل کرد؛ آشنا می‌شوید. بدین ترتیب خواهید آموخت برای متقاعد کردن طرف مقابل چه چیزهایی حائز اهمیت است. یاد می‌گیرید از طریق یافته‌های علمی بازاریابی حسی، فضای فیزیکی جلسات و نشست‌های خود را به تأثیرگذارترین شکل ممکن تغییر دهید و پیروز مذاکرات باشید. فرا می‌گیرید در عین رسمیت، به عوامل غیررسمی تعاملات خود توجه کنید.

در کتاب «آداب معاشرت برای مدیران» خواهید دید، چطور می‌توانید با تغییر عادات بد، رعایت نکات مثبت و پسندیده، استفاده از تکنیک‌های مختلف در محیط کار، دیدگاه، و ذهن دیگران را در راستای مناسب تغییر دهید و موقعیت شغلی خود را ارتقاء بخشید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۳
شابکundefined
تعداد صفحات۱۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۳