با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تفنگ اهلی

دانلود و خرید کتاب تفنگ اهلی

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تفنگ اهلی  نوشته  مسعود ملک یاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تفنگ اهلی

«تفنگ اهلی» نوشته مسعود ملک‌یاری داستانی درباره زندگی محیط‌بانان ایران است.

دامون و کیا دو دوست و همکلاسی‌اند که پدر دامون محیط بان و پدر کیا شکارچی است. دامون که پیشتر مورد تهدید شکارچیان قرار گرفته است قصد دارد مخفی‌گاه آنها را در دل جنگل پیدا کند.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«فرهمند تمام خانه را گشت. خبری از دامون و پاپی نبود. مثل همیشه کوله اش را گوشه ای انداخته بود ولی لب به ناهارش نزده بود. فرهمند مدام ساعتش را نگاه می کرد و به موبایل دامون زنگ می زد. معمولا از مدرسه که بر میگشت موبایلش را روشن می‌کرد. هرچند هیچوقت آن را با خودش به جنگل نمی‌برد ولی هیچ‌وقت تا آن موقع شب هم در جنگل نمی‌ماند. فرهمند با خودش فکر کرد که شاید سر بچه ها در خانه ی کلانی به بازی گرم است...»

مخاطبان «تفنگ اهلی» گروه سنی ۱۰ تا ۱۴ سال‌اند.

از دیگر کتاب‌های ملک‌یاری که موضوعی در رابطه به محیط زیست دارند، می‌توان به داستان‌های «سفر مرد بی‌لبخند»، «گاومیش‌ها و سوسن»، «کبوترباشی و زرافه‌های پرنده» اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ف.ن
۱۳۹۹/۰۴/۰۳

داستانی کم‌حجم و خوش‌خوان با دامون و لجبازی‌هاش همراه می‌شیم تا دل جنگل و در این بین قصه‌ای روان درباره‌ی شکار حیوانات می‌خونیم کتاب‌های نردبان واقعا جالب‌اند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-‌۹۶۴-‌۳۸۹-‌۹۴۹-۳
تعداد صفحات۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-‌۹۶۴-‌۳۸۹-‌۹۴۹-۳

تجربه بهتر در اپلیکیشن