با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در کوچه باغ‌های بهشت؛ تخلیص کتاب‌ کوچه‌باغ‌های بهشت سعادت

دانلود و خرید کتاب در کوچه باغ‌های بهشت؛ تخلیص کتاب‌ کوچه‌باغ‌های بهشت سعادت

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در کوچه باغ‌های بهشت؛ تخلیص کتاب‌ کوچه‌باغ‌های بهشت سعادت  نوشته  حسین درگاهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب در کوچه باغ‌های بهشت؛ تخلیص کتاب‌ کوچه‌باغ‌های بهشت سعادت

«در کوچه باغ‌های بهشت» تلخیص کتاب «کوچه‌باغ‌های بهشت سعادت» نوشته حسین درگاهی است. «دین» به معنی «آیین» و «زندگی» و «آیین زندگی» است؛ «آیین زندگی» مورد رضای خدای متعال و مطابق فطرت و خلقت انسان؛ لذا «اصول دین»، اصول آن زندگی نورانی و گوارا و پُرثمر می‌باشد. احکام آن اصول، در کوران طوفان ظلم بر دیّان دین و نکبت ظلمت آن، دفن شده و مردم مانده‌اند و فروع بی‌اصول و اصول بی‌فروغ؛ لذا: زندگی طاقت‌فرسای تهی و تلخ و سرد. احکام اصلی اصول دین و آیین زندگی کدام است؟ کتاب کوچه‌باغ‌های بهشت سعادت ذیل ۶۶ فراز به احکام گوناگون دین اسلام پرداخته است.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
مراقب و مواظب باشید که مبادا از درِ خانهٔ اهل بیت علیهم‌السّلام به جای دیگری بروید «که من پیمودم این صحرا، نه بهرام است و نه گورش»! هرجای دیگر را به‌جز آن محضر مقدّس، احمق احمق‌پرور یافتم. مواظب و مراقب باشید فریب طرّاران دین و ایمان را نخورید و به شنیدن ـ مثلاً ـ مغیبات خود و دیدن خرق عادت از کسی، فریفتهٔ او نشوید که این قبیل امور معمولاً صناعی بوده و ربطی به کفر و ایمان ندارد.
چڪاوڪ

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۰۳
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۰۳