با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هفت چالش؛ نکته‌ها و تمرین‌هایی برای برقراری ارتباط مؤثر مشارکتی

دانلود و خرید کتاب هفت چالش؛ نکته‌ها و تمرین‌هایی برای برقراری ارتباط مؤثر مشارکتی

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هفت چالش؛ نکته‌ها و تمرین‌هایی برای برقراری ارتباط مؤثر مشارکتی  نوشته  دنیس ریورز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هفت چالش؛ نکته‌ها و تمرین‌هایی برای برقراری ارتباط مؤثر مشارکتی

«هفت چالش» نوشته دنیس ریورز، نکته‌ها و تمرین‌هایی برای برقراری ارتباط مشارکتی با افراد، اعم از دوستان، نزدیکان، همسر، فرزندان و غریبه‌ها دارد. راه‌کارهایی که این کتاب پیش پای شما می‌گذارد، کمک خواهند کرد تا مکالمات خود را به گونه‌ای هدایت کنید که هم برای شما و هم برای طرف مقابل رضایت‌بخش‌تر باشد. این هفت راه، برگرفته‌شده از تجارب مدرسان و محققانی است که در حوزه ارتباطات فعالیت می‌کنند. هرچند که این هفت مهارت دربرگیرندهٔ همهٔ آنچه که یک فرد باید برای صحبت کردن، گوش دادن و رفع تضادها بداند، نیست اما این مهارت‌ها بخش عمده‌ای از ضروریات را دربرمی‌گیرند و لذا نقطه شروع خوبی محسوب می‌شوند.

این توصیه‌ها به شما در تشخیص اولویت‌ها کمک می‌کنند. این که چه موضوعی از همه مهم‌تر است و باید در کانون توجه قرار گیرد و چه اقداماتی بیشترین تأثیر مثبت را روی زندگی افراد خواهد داشت؟

این کتاب که حاصل تلاش نویسنده برای پاسخگویی به سوالات مطرح شده است، دربرگیرنده مهم‌ترین اصول ارتباطات بین فردی است که به گونه‌ای آسان بیان شده‌اند تا به راحتی کنارهم قرار داده و به کاربرده شوند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۱۵-۰۹۷-۴
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۱۵-۰۹۷-۴